Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Огляд: Немозол від глистів для дітей — швидко і ефективно

Гельмінти, або глисти — дуже незручна проблема. Захворювання пов'язане з паразитарної інвазією і нараховує більше ста збудників. Для його лікування важливо вибрати надійний і ефективний засіб. Немозол, наприклад, діє відносно основних збудників гельмінтозів у дітей, випускається в зручній формі суспензії і має безліч позитивних відгуків.


Немозол — антигельмінтний препарат.

Опис препарату

Немозол (Nemozole) —антигельмінтний і противопротозойный (тобто проти найпростіших паразитів) препарат з групи бензимідазолів. Діюча речовина — альбендазол. Ліки випускається індійської фармацевтичної компанією Ipca Laboratories Limited.


Механізм дії засобу докладно описаний в інструкції по застосуванню (скачати у форматі pdf) і пов'язаний з порушенням біохімічних процесів життєдіяльності гельмінтів:

  • порушує енергетичні процеси

  • Категорії