Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Огляд: суспензія Зиннат для дітей при інфекційних і запальних захворюваннях

Коли у дитини починається запальний процес в організмі, більша частина педіатрів для купірування захворювання прописує антибіотики. Батьки ставляться до подібних призначень з обережністю, адже такі препарати «вбивають» мікрофлору кишечника. Нерідко на тлі прийому антибактеріальних засобів у дітей починається пронос, нетравлення і інші проблеми з травленням. Суспензія Зиннат для дітей переноситься ними, як правило, добре, без прояву побічних ефектів.


Антибіотик Зиннат ефективний тільки при бактеріальної інфекції.

Форма випуску

Препарат виробляється у вигляді сухої гранульованої суміші, яку потрібно перед вживанням розвести водою. Саме за рахунок такої форми зберігається ліки досить довго. Гранули для приготування суспензії мають білий або майже білий колір і неправильну форму.


Зиннат для дітей містить 125 мг активної речовини (цефуроксим) в 5 мл готової розведеної суспензії. Це і є дитяча дозування.


Якщо з якихось причин дитина відмовиться приймати препарат у вигляді готового розчину, то можна замінити його аналогічними таблетками. На їх упаковці також має бути напис «125 мг».

Однак, таблетки призначають до прийому тільки дітям, вік яких більше трьох років. Перетирати їх в порошок, розбавляти або подрібнювати не рекомендується. Маленьким дітям проковтнути досить велику і гірку пігулку складно. Саме тому лікарі-педіатри призначають малюкам суспензію.


Дітям до трьох років таблетки не призначають.

Виробники


Офіційний виробник суспензії Зиннат — GLAXO OPERATIONS UK, Limited (Великобританія). У компанії є своє представництво на території Російської Федерації, що знаходиться в Москві. Туди можна звернутися з виникаючими питаннями.

Склад

До складу антибіотика входять:

  • цефуроксиму аксетил — 150 мг

  • Категорії