Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Огляд: Цефазолін — застосування для лікування дітей

Цефазолін належить до антибіотиків широкого спектра дії. Він часто застосовується при лікуванні запальних процесів у дітей. Препарат руйнує клітинні стінки бактерій. Це призводить до загибелі мікроорганізмів, що викликають захворювання. Цефазолін швидко усуває симптоми запальних процесів дихальної, шлунково-кишкової, сечовивідної та кісткової систем. Ефективність засобу забезпечується його складом, дотриманням дозування і правил приготування розчину.


Цефазолін — напівсинтетичне протимікробну лікарський засіб.

Склад, виробники і вартість антибіотика

Діючою речовиною засобу цефазолін у формі натрієвої солі. Антибіотик для продажу розфасовується у флакони по 0,5, 1 і 2 мл В стандартній упаковці знаходиться 10 капсул для приготування ін'єкційного розчину і докладна інструкція.


Медикамент виробляють фармацевтичні компанії: Sandoz (Австрія), Cadila Healthcare (Індія), Біосинтез ВАТ (Росія), KRKA (Словенія), РУП Белмедпрепарати (Республіка Білорусь), CSPC Zhongnuo Pharmaceutical (Китай), LDP — Laboratorios Torlan (Іспанія). Деякі фірми дають своє запатентований назва препарату: «Анцефом» «Золином», «Интразолином», «Ифизолом», «Кефзолом», «Лизолином», «Нацефом», «Оризолином».


Цефазолін не випускається в дитячій формі. Для дітей використовують антибіотик в дозі 0,5 та 1 мл.


Купити антибіотик можна за ціною від 22 до 132 рублів за флакон. Вартість залежить від фірми-виробника.


Препарат приймати перорально марно — при зіткненні з шлунковим соком антибіотик втрачає лікувальні властивості.

Показання та механізм дії

Медикамент застосовується для лікування запально-інфекційних хвороб у дітей і дорослих. Цефазолін для немовлят (до 1 місяця) показаний тільки в екстрених випадках.


Для дитини віком від 1 місяця до 14 років дозування розраховується в залежності від ваги і тяжкості хвороби.

Вона становить 20-50 мг/кг маси на добу. Її ділять на 3-4 ін'єкції.


Ліки призначене для боротьби з такими захворюваннями, як:

  • ураження органів дихання (бактеріальні пневмонії, бронхіт, абсцес та емпієма легень)

  • Категорії