Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Огляд: Цетрин проти алергії у дітей

Алергія — аномально сильна реакція імунної системи на речовини, зазвичай не небезпечні для організму. Джерелами алергії стають побутовий пил, шерсть тварин, квітковий пилок (поліноз або сінна лихоманка), укуси різних комах, окремі складові продуктів харчування і т. д. В таких випадках застосовують антиалергічні препарати, в тому числі — Цетрин. Це ліки відноситься до другого покоління антиалергічних препаратів. Його дія на організм більш жорстке, ніж в розробок першого покоління. Тому його часто призначають дітям.


Цетрин — протиалергічних препарат другого покоління.

Склад, форма випуску та виробники

Цетрин виготовляє індійська фармацевтична корпорація Dr. Reddy's Laboratories LTD.


Діючий елемент — цетиризин. Форма виготовлення:

 • Таблетки — білі, круглі, двосторонньо опуклі, з плівковою оболонкою. По 10 мг цетиризину на 1 таблетку. Додаткові речовини: гіпромелоза, диметикон, діоксид титану (Е171), крохмаль, лактоза, магнію стеарат, макрогол 6000, повідон, полісорбат 80, сорбінова кислота, тальк очищений. Упаковка — картонна коробка, що містить 2 або 3 пластини по 10 шт. Призначаються у віці від 6 років. Середня ціна за 20 таблеток — 160 руб, 30 таблеток — 240 руб.
 • Таблетки підійдуть для діток старше 6 років.
 • Сироп — безбарвна або жовтувата рідина без видимих твердих включень, з фруктовим запахом і солодким смаком. В 1 мл рідини — 1 мг цетиризину. Додаткові компоненти: вода очищена, бензойна кислота, динатрію едетат, гліцерин, натрію цитрат, розчин сорбітолу, сахароза, фруктовий ароматизатор. Форма випуску: скляні флакони з темного скла по 30 і 60 мл Середня ціна за флакон 60 мл — 115 руб.
 • Як діє Цетрин


  Алерген, потрапивши в організм, стимулює вироблення гістаміну, висока концентрація якого викликає алергічні реакції — шкірні висипання, набряки, спазми бронхів і т. д.


  Цетрин послаблює вплив гістаміну, що знімає повністю або помітно знижує негативні симптоми алергії.


  При схильності до алергії контролюйте споживання їжі, в якій багато гістаміну, але без крайньої необхідності не виключайте з раціону.


  Частіше це продукти тривалого зберігання:

 • квашені, мариновані та засолені м'ясо і овочі

 • Категорії