Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Огляд: застосування вушних крапель Отофа для лікування отиту у дітей

В перші роки життя дитя особливо схильний до запальних захворювань. До них відноситься і отит. У ранньому віці ця недуга хоча б одного разу діагностується у більшості дітей. Це пояснюється анатомічними особливостями вуха і носоглотки дитини.


Для лікування отиту у дітей лікарі-отоларингологи активно застосовують антибіотики. Один з них — лікарський препарат Отофа, про який і піде мова в нашому огляді.


Отофа — краплі на основі антибіотика, які діють тільки місцево.

Склад і дія

Активною речовиною у складі препарату є рифаміцин — елемент вкрай агресивний по відношенню до шкідливих мікроорганізмів. Отофа стимулює формування ферменту, який перешкоджає зростанню і розмноженню бактерій. Ця речовина виробляється під впливом ліки самим організмом дитини і прекрасно справляється з хвороботворними мікробами, що викликають запалення середнього і зовнішнього вуха.


Проведені в 2001 році дослідження у відділенні Морозівської міської лікарні в Москві показали, що ефективність Отофы при лікуванні дітей з діагнозом гострого запалення середнього вуха досягає 97%.

В експерименті брали участь пацієнти як з катаральним отит (запалення слизових оболонок), так і з гнійною формою захворювання.

Свідчення

Для того щоб використовувати препарат Отофа для дітей потрібно показати маленького хворого лікаря і отримати призначення, оскільки відпускається це ліки тільки за рецептом і при наявності відповідних показань.


Ліки призначають при різних інфекційних ураженнях слухового каналу.

Краплі Отофа призначають дітям при болях у вусі, що супроводяться запаленнями. Їх можуть викликати наступні захворювання і симптоми:

  • отит у хронічній формі

  • Категорії