Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Оксалати в сечі у дитини привід терміново зайнятися його харчуванням!

Сеча людини – інформативний матеріал.


Все, що відбувається в організмі, що зайве і чого не дістає, відіб'ється в сечі.


Для виявлення будь-якої патології аналіз сечі самий перший в черзі і часто найдоступніший. Особливо це стосується дітей....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Малюк склав загальний аналіз сечі
 • Наявність солей у сечі дитини
 • Оксалати в сечі та причини їх появи
 • Дієта і лікування
 • Правильне харчування для дітей: відео

 • Що значить, дитині здати аналізи, коли він боїться уколів пальчик і вінка, знають багато батьків, яким доводилося пояснювати своїм сумним малюкам важливість і необхідність подібних процедур.


  Похід в поліклініку для здачі аналізів обертається стресом для малюка і нервовими переживаннями для мами.


  Тонзилгон для дітей. Застосовуйте строго по інструкції.


  Як боротися з пітницею у дітей читайте тут. Пробуйте різні методи.


  Якщо у дитини мішки під очима


  З сечею все простіше: дитину можна зацікавити, умовити і представити у вигляді гри з баночкою і горщиком, які мама ретельно вимила.


  Дитину перед здачею аналізу сечі також необхідно добре підмити.

  Малюк склав загальний аналіз сечі


  Дитяча сеча за своїми характеристиками відрізняється від сечі дорослої людини і пов'язано це з тим, що дитячий організм ще не закінчив своє формування.


  І він не завжди встигає розщепити і засвоїти все те, що він одержує з їжею.


  Надлишки візьме на себе видільна система, переробить і у вигляді сечі виведе з організму.


  Якщо нирки постійно навантажувати такою роботою, то з їх боку може послідувати сигнал, що їм важко впоратися, який відіб'ється в аналізі сечі.


  Показники норми та патології у дорослих і дітей відрізняються, проте і в тих, і в інших захворювання можна запідозрити навіть за кольором, запахом і щільності.

  Деякі дитячі хвороби та виявляються, як випадкові знахідки, при планової щорічної диспансеризації, так як протікають приховано і безсимптомно.


  Аналіз зданий і, отримуючи відповідь, мама в графі «солі» виявляє якесь слово з одним, двома або трьома плюсами або з додаванням «у великій кількості».


  Що це означає? Заклопотаність зрозуміти можна, але панікувати відразу не слід, хоча заспокоюватися теж немає підстав.


  Для підвищення імунітету використовуйте вітаміни алфавіт для дітей.


  Що робити, якщо дитина часто зригує.


  Чим прати речі новонародженого


  Дослідження необхідно повторити, попередньо поговоривши з лікарем, який з'ясує, чим харчувався дитина напередодні здачі аналізу, і дасть рекомендації, якої дієти дотримуватися, щоб отримати достовірні результати.


  Але якщо і при повторному дослідженні виявляються, наприклад, оксалати в сечі, то додаткового отримання інформації про роботу нирок малюка не уникнути.


  Тут важливо, які солі були виявлені у сечі, і на якусь патологію вони можуть вказувати.

  Наявність солей у сечі дитини


  Солі в сечі дорослої людини небажані, а дитячому організму вони не притаманні тим більше, тому нормальних показників для них не існує.


  Виявлення тих або інших солей вказує на грубе порушення живлення в кращому випадку.


  На жаль, досить часто ці показники свідчать про захворювання, пов'язані з обміном речовин і виведенням продуктів життєдіяльності.


  Солі в сечі дитини можуть бути у вигляді кристалів оксалату кальцію, солей сечової кислоти, уратів і фосфатів.


  Вони визначають реакцію середовища (кисла, нейтральна, лужна) і виражаються водневим показником рн, значення якого можна припустити візуально по каламутності сечі.


  Розчинені в ній солі вплинуть на насиченість кольору, прозорість і зсув реакції в кислу або лужну сторону.

  Лужну реакцію сечі дають, як правило, солі фосфорної кислоти, які з'являються при надмірному споживанні морепродуктів, деяких каш і лужної мінеральної води.


  Проте регулярне виявлення їх в осаді сечі, також може свідчити про наявність патології.


  Неодноразове поява оксалатів і уратів в сечі дитини повинно насторожити і маму, і лікаря.


  Затримка мовного розвитку у дітей.


  Гімнастика для новонародженого. Як правильно робити.


  Вибирайте ванночку для дитини


  Утворення солей сечової кислоти (уратів) сприяють пуринові підстави, які надходять з продуктами, споживання яких для дитини зовсім небажано (копченості, маринади, насичені м'ясні бульйони).


  Вивільнення пуринових підстав відбувається і при порушенні обмінних процесах, що є серйозною патологією і вимагає тривалого лікування.

  Поява оксалатів у сечі дитини при повторній мікроскопії осаду, вказує на необхідність поглибленого обстеження малюка.

  Оксалати в сечі та причини їх появи


  Оксалати в сечі в нормі поняття умовне і передбачає надмірне споживання щавлевої кислоти з їжею, що, звичайно, іноді трапляється.


  До продуктів, що володіє подібними властивостями, відносяться: щавель і шпинат, петрушка і селера, редис, буряк, шипшина, яблука кислих сортів і цитрусові, какао та кондитерські вироби з нього.


  М'ясні бульйони і молочна їжа також сприяють випаданню солей щавлевої кислоти.


  Тому за день-два до здачі аналізу, перераховані продукти не повинні бути присутніми в раціоні, що дозволить виключити їх вплив на показники і визначить справжню причину появи оксалатів у сечі дитини.


  Біфідумбактерин для новонароджених. Читайте уважно інструкцію.


  Скоромовки для розвитку мовлення. Багато вправ.


  Вибирайте ортопедичний килимок


  Передумовами виявлення оксалатів є запальні захворювання нирок і шлунково-кишкового тракту, а також цукровий діабет і отруєння органічними розчинниками, які дитина випадково міг спожити з-за цікавості.


  Вроджена патологія, пов'язана з поведінкою щавлевої кислоти в обмінних процесах, зустрічається рідко і виражається запаленням і камнеобразованием в нирках.


  Постійно циркулюють кристали оксалату кальцію, проходячи по каналах видільної системи, травмують сечовивідні шляхи і дратують їх стінки (поява еритроцитів в сечі вказує на це), що сприяють розвитку запальних процесів і сечокам'яної хвороби.

  Дієта і лікування


  Коли причина появи оксалатів кальцію в сечі встановлена і призначено лікування, мама дитини зобов'язана направити всі сили на попередження загострень і ускладнень основного захворювання.


  Батьки дитини, яка має такі проблеми, повинні пам'ятати, що їхня тактика поведінки зробить істотний вплив, як на лікування, так і на прогноз хвороби.


  Діти, у сечі яких періодично присутні оксалати кальцію, потребують особливої уваги щодо дієти.


  Добре, якщо обмеження у вживанні продуктів, насичених щавлевої кислотою, супроводжується профілактикою за допомогою народних засобів – відварів, настоїв, мінеральної води і чаю з збору лікувальних трав.


  Медикаментозне лікування, звичайно, призначає лікар і зводиться воно зазвичай до застосування калій і магній, що містять препаратів, антиоксидантного комплексу та вітамінів.


  У випадках, ускладнених запаленням або нагноєнням, вдаються до антибактеріальної і протизапальної терапії.

  Іноді, при вираженому прогресуванні сечокам'яній хворобі з утворенням каменів, які перешкоджають нормальній функції видільної системи, показано оперативне втручання по видаленню конкрементів.


  Добре зарекомендував себе новий метод дроблення каменів на дрібні фрагменти дистанційна літотрипсія.  Однак цю процедуру слід проводити тільки в спеціалізованих центрах і клініках, так як лікування таким способом вимагає, крім присутності лікуючого лікаря, постійне спостереження суміжних фахівців.


  Очевидно, що виявлення оксалатів кальцію в сечі дитини вимагає серйозного ставлення і своєчасного реагування і батьків, і лікаря.


  Підвищена ШОЕ у дітей. Що робити?


  Аптечка для новонародженого. Склад.


  Що зліпити з пластиліну


  З'явившись одного разу, кристали оксалатів, можуть виявлятися знову і знову, тому, щоб не упустити час і момент початку захворювання, необхідно регулярно контролювати загальний аналіз сечі з обов'язковою мікроскопією осаду.


  Оксалати в сечі не так нешкідливі, як здаються на перший погляд. Запальні захворювання нирок і сечовивідних шляхів, сечокам'яна хвороба та оперативні втручання можуть виявитися наслідком появи кристалів оксалату кальцію в сечі.

  Правильне харчування для дітей: відео


  При появі оксалатів потрібно дотримуватися дієти. Подивіться кілька порад професійного дієтолога:

  Категорії