Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Оксолінова мазь — не панацея від всіх захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом

Коли хворієш сама — це пів біди, але якщо від вірусної інфекції страждає улюблений дитина — це катастрофа вселенського масштабу для будь-якої нормальної матері. Вихід такий: займатися профілактикою сезонних захворювань. Варіант з закаливаниями класний, але на щоденні процедури іноді просто не вистачає часу. Як же бути в такому випадку? Медики досить часто радять застосовувати спеціальні медикаменти, що попереджають виникнення вірусних захворювань шляхом створення захисного бар'єру. З противірусних препаратів служителі панацеї найчастіше рекомендують саме Оксолінову мазь. Що ж це за диво таке і чи є реальний толк від його використання? Давайте розбиратися.

Ефективна або марна?

Для чого цей препарат (свідчення)

Отже, оксолінова мазь відноситься до групи противірусних лікарських засобів відносно невеликого спектру дії.


Основним завданням цього засобу є запобігання потрапляння в людський організм штамів грипу та простого герпесу.

Також застосовується при лікуванні захворювань очей та слизових оболонок носової порожнини, викликаних вірусами, для позбавлення від оперізуючого та/або бульбашкового, лускатого лишаїв, бородавок та інших запальних процесів невідомої етіології на шкірі.

Властивості, зберігання, ціна


Мазь має властивість швидко всмоктуватися в шкіру через її оброблені ділянки. Вона проникає в кров, селезінку, нирки і печінку. Виводиться разом з сечею повністю. Оксолінова мазь не терпить взаємодії зі світлом, тому зберігати її потрібно в захищеному від прямих сонячних променів місці (де-небудь в прохолодній коморі або в холодильнику). Ціна (для Росії) на препарат цілком прийнятна для будь-якої сім'ї і варіюється в межах 30-35 рублів за тюбик обсягом 10 грамів.


Як і інші лікарські засоби, оксолинку найкраще зберігати в холодильнику.

Як і коли приймати

Застосовують оксолінову мазь суворо зовнішньо (на шкірі, іноді на слизових), тобто не жують і не ковтають. При необхідності змазують слизові оболонки:

  • При запальних процесах очей мазь закладаємо за нижню повіку від 1 до 3 разів на день (залежно від того, наскільки важке запалення)

  • Категорії