Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Опис препарату мифепрекс, а також вартість таблеток у Росії та Україні

Незважаючи на досягнення в області контрацепції, кількість незапланованих вагітностей досить велике. Тому впровадження безпечних методів переривання вагітності вважається пріоритетним з точки зору збереження здоров'я жінки, так як дозволяє уникнути ускладнень, пов'язаних з операцією.


Ефективність фармаборта дуже висока в стадії першого триместру вагітності вона складає до 98%.


Для його проведення використовують препарати, що містять стероїдний антигестаген міфепристон, одним з аналогів якого є мифепрекс....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Інструкція
 • Побічні дії
 • Протипоказання до препарату мифепрекс
 • Скільки коштує мифепрекс
 • Інструкція

  Препарат випускається в таблетках, по 3 шт. в упаковці. Одна таблетка містить 200 мг діючої речовини (міфепристон). Препарат призначають для перорального прийому, однократна доза – 3 таблетки.


  Таблетки приймають в присутності лікаря, через 1,5 – 2 години після їжі, запиваючи водою. Наступні 2 години пацієнтка знаходиться під спостереженням медичної сестри. Через дві доби після прийому препарату рекомендується проведення УЗД-контролю, а через 14 днів необхідно обов'язкове клінічне обстеження для оцінки стану родових шляхів.


  У разі неповного викидня проводять вакуум-аспірацію.


  Медикаментозне переривання вагітності не впливає на дітородну функцію жінки, вона може завагітніти в будь-якому наступному менструальному циклі.

  Побічні дії


  Побічні дії, пов'язані з прийомом мифепрекса, відзначаються не часто. Як реакція на препарат це може бути загальна слабкість, нудота, головний біль або запаморочення. Як симптоми мимовільного аборту – кров'янисті виділення, болі внизу живота, а також загострення наявних запальних процесів матки і придатків.


  До одним з видів ускладнення медикаментозного переривання вагітності відносять рясна кровотеча. Що робити в цьому випадку, читайте в наступній статті.


  Як протікає медикаментозний аборт тут знаходиться детальний опис процесу.

  Протипоказання до препарату мифепрекс


  До них отностятся:

 • перенесене кесарів розтин та інші гінекологічні операції

 • Категорії