Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Опис препарату мифолиан, де його можна купити

Дослідження, проведені в області синтезу стероїдів компанією «Roussel-Uclaf», призвели до створення в кінці минулого століття препарату міфепристон. Фармацевтичні засоби, отримані на його основі, в даний час широко використовуються для переривання вагітності в ранні терміни – від 12 до 42 днів аменореї. За статистикою ВООЗ, таблетками від вагітності вже користувалися більше 2 мільйонів жінок. Одним з таких препаратів є мифолиан....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Фармакологічна дія
 • Дозування і спосіб застосування
 • Протипоказання і побічні дії
 • Скільки коштує мифолиан в аптеці
 • Фармакологічна дія

  Мифолиан синтетичний стероїдний препарат, що діє як антагоніст вырабатывающегося прогестерону в організмі жінки. В результаті недолік власного гормону призводить до руйнування плацентарних капілярів і відторгнення від стінок матки оболонки плода.


  Для ефективного виведення плода використовується паралельний прийом препаратів, що містять простагландини – вони викликають підвищення маткового тонусу і скоротливої активності мускулатури матки.

  Дозування і спосіб застосування


  Даний препарат випускається в таблетках по 1 або 3 шт в блістерній упаковці. В інструкції до мифолиану вказаний пероральний прийом трьох таблеток у присутності лікаря. Протягом наступних 2 годин пацієнтка повинна знаходитися під наглядом медперсоналу. Через два тижні проводять клінічне обстеження родових шляхів.


  У разі неповного аборту або відсутності ефекту, вагітність переривають хірургічним шляхом, тому що існує ймовірність виникнення вроджених вад розвитку плода.


  Чи можлива повторна вагітність після медикаментозного аборту? Так. Подробиці читайте за наведеним посиланням.


  Як робиться медикаментозний аборт: все, що вам потрібно знати про цю процедуру http://preryvanie-beremennosti.ru/abort-tabletkami/medikamentoznoe-preryvanie-beremennosti.html

  Протипоказання і побічні дії


  Побічні явища обмежуються, як правило, симптомами, характерними для мимовільного аборту: загальна слабкість, нудота, переймоподібний біль в нижній частині живота, іноді озноб або підвищена температура тіла. При використанні додаткового засобу мізопростолу можливі диспепсія, вагініт, білі, зрідка спостерігається надниркова недостатність.


  Мифолин протипоказаний при надчутливості до мифепристону, наявності в анамнезі ниркової або печінкової недостатності, після перенесених гінекологічних операцій, підозрі на позаматкову вагітність, запальних захворюваннях статевих органів.


  Курящих жінок у віці 30 рекомендується отримати консультацію терапевта у зв'язку з можливістю ускладнень в області серцево-судинної системи.

  Скільки коштує мифолиан в аптеці


  Сертифіковані GMP таблетки виробляє компанія «Shanghai Hualian Pharmaceutical». Ціна на мифолиан в аптеках починається від 1150 рублів і вище.


  Щоб уникнути ризиків препарат варто купувати в спеціалізованих установах:

 • По-перше, йдучи туди, ви зможете морально настроїтися, а у разі якщо передумаєте, завжди можете попросити лікаря не здійснювати намічену процедуру. У цьому випадку грошей з вас візьмуть тільки за консультацію, а повертати медикамент не доведеться.
 • По-друге, самостійно придбати мифолиан досить складно, незважаючи на його низьку вартість. У роздрібному продажі навіть у великих містах Росії препарат не завжди вдається знайти в той час як в установах жіночої консультації він зазвичай є.
 • Тому, якщо ви зважилися на дії напевно, і час вже не терпить зволікань, звернення до фахівців є єдино вірним виходом. Свій відгук про даному препараті ви можете залишити в коментарях нижче.


  ГородАптекаЦена

  МоскваЛорія2500 руб
  Сімейна аптека1200 руб
  Санкт-ПетербургМедторг1200 руб
  Новосибірськ36.61300 руб
  ЄкатеринбургЖивика1200 руб
  Нижній НовгородДисконт1150 руб


  Схожим з мифолианом дією володіє препарат міфегін, ціну на який можна подивитися, перейшовши за посиланням.


  А тут ви можете подивитися, скільки коштує мифепрекс, який виробляє обнінська хіміко-фармацевтична компанія.


  Все про аборт хірургічним шляхом: чим він відрізняється від лікарського, на яких термінах його проводять, як відбувається сам процес та інше http://preryvanie-beremennosti.ru/xirurgicheskij-abort

  Категорії