Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Оптимальні терміни для проведення міні-аборту

Приблизно 90% абортів від загальної кількості припадає на перший триместр вагітності, що зайвий раз доводить її небажаність в певні періоди в житті практично кожної жінки. До недавнього часу основним способом переривання як ранньої, так і пізньої вагітності був хірургічний аборт, але до 90-их років минулого тисячоліття у багатьох жінок з'явилася альтернатива таблетки....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ


І все ж інструментальне абортирование як і раніше користується великим попитом, оскільки ризик неповного аборту у нього трохи менше, ніж у аборту медикаментами і тривалість кровотечі помітно нижче.


Одним незаперечним плюсом є дуже низький процентр серйозних ускладнень (щоправда, ці ускладнення потребують хірургічного втручання).


Більш детальну інформацію про наслідки після миниаборта читайте в окремій статті.


Тут ви дізнаєтеся як робиться міні аборт (детальний опис кожного етапу).


Сторінка з відгуками http://preryvanie-beremennosti.ru/xirurgicheskij-abort/vakuum-aspiraciya/otzyvy-na-miniabort.html

На якому терміні роблять миниаборт

Як уже згадувалося на початку статті, миниаборт призначений на ранніх термінах вагітності з середини і до кінця першого триместру.


Схематично це виглядає так:

 • 1 триместр 2 і 3 місяці вагітності з 6 по 12 тиждень.
 • Якщо ваша вагітність недотягує до шостого тижня, рекомендуємо скористатися медикаментозним перериванням вагітності, так як вакуум аспірація на цьому терміні не дуже ефективна.

  До скількох тижнів роблять миниаборт

  Щоб відповісти на це питання, відтворимо процес дозрівання плоду в утробі.


  На 8-9 тижні у плода починають формуватися віки, з'являються перші волосся. До 9-10 тижня ембріон вже починає смоктати сформувався великий палець на руці, намагається активно ворушитися, може жмуритися від яскравого світла, ковтати і рухатися її мовою.


  Іншими словами, плід починає набувати звички дитини. Це означає, що в психологічному сенсі зробити вакуумний аборт вже набагато складніше ніж в перші тижні. Це також означає, що розміри ембріона стають досить великими, що утруднить всмоктування в шприц (на пізніх термінах використовується зовсім інший підхід, більш радикальний).


  Самим оптимальним терміном міні аборту є період між 2 і 3 місяцем вагітності. У рідкісних випадках його можна проводять на 14-му тижні це самий-самий крайній термін.


  З чого складається вартість миниаборта і де його проводять повна викладка цін в російських медичних установ.


  Тут ви можете подивитися ціни на переривання вагітності таблетками і вибрати підходящий варіант виходячи з своїх фінансових можливостей.

  Категорії