Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Ортопедичний килимок для дітей: лікарі рекомендують!

Про придбання ортопедичного килимка батьки починають замислюватися після того, як дитина починає ходити.


До перших кроків масаж стоп малюкові роблять мами, всіляко зміцнюючи його стопи, щоб він швидше пішов.


З першими кроками сина або доньки до батьків приходять інші турботи, і потрібно виконувати рекомендації фахівців, спрямовані на попередження проблем зі здоров'ям....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Про користь ортопедичного масажного килимка
 • Вибираємо правильно!
 • Робимо самі
 • Як користуватися ортопедичним килимком?
 • Дитячі масажні килимки: відео
 • Про користь ортопедичного масажного килимка


  Всі знають користь загального масажу, але не всім відомо, що масаж стоп здатний позитивно впливати на всі органи і зміцнити здоров'я в цілому.


  Ортопедичний килимок є своєрідним варіантом підлогового покриття, структура якого має неоднорідні елементи за рахунок цього при русі відбувається рефлекторна стимуляція ділянок на стопі.


  Стопа умовно розділена на кілька сегментів, кожен з яких відповідає за певний орган.


  Рельєфні виступи ортопедичного килимка здатні впливати на нервові закінчення, що ведуть від ніг до певних органів.


  Такий килимок в першу чергу допомагає сформувати правильну зведення стопи. При плоскостопості страждає не тільки хода, але й суттєво зростає навантаження на хребет і, відповідно, на кістки і багато внутрішні органи.

  Логопедичні вправи для дітей. Які техніки розвитку мови бувають.


  Прочитавши цю статтю, Ви дізнаєтеся, як правильно тримати новонародженого.
  Саме в дитячому віці найлегше проводити профілактику цих змін, адже зараз кісточки більш або менш м'які і легше піддаються придбання потрібної форми.


  Дуже корисний килимок дітям, які перенесли рахіт, і тим, хто почав рано ходити. Не завадить він і здоровим дітям для профілактики плоскостопості та сколіозу, який набагато складніше вилікувати у дітей старшого віку.


  Тепер нам відомо, чим відрізняється ортопедичний килимок від звичайного. Але виправлення плоскостопості це лише перший його плюс. До очевидних переваг можна віднести те, що ортопедичний килимок здатний впливати на мозок дитини.


  Нервові закінчення, які розташовані на певній ділянці стопи, пов'язані з певними ділянками кори головного мозку (з сірим речовиною), і при їх симуляції вони дають сигнали, завдяки яким розвиток дитини відбувається швидше.

  Вплив рельєфу на килимку допоможе зміцнити дитячий імунітет. Також він полегшить протягом простудних захворювань. Так, наприклад, при нежиті він здатний зменшити набряклість носа та кількість слизу, тим самим допомагаючи дитині дихати вільно.


  Килимок масажний ортопедичний здатний підняти настрій. За гормон радості відповідає сегмент, розташований на стопі поблизу п'яти.


  До того ж, яскравий килимок з різними гарними фігурами перетворить щоденні заняття в приємні процедури, до яких малюк буде прагнути і вам не доведеться довго його вмовляти.


  Такий килимок згодиться і дорослим, особливо тим, хто більшість свого часу проводить на ногах. Різні виступи стимулюють кровообіг і чудово тонізують організм.


  Так можна зняти втому і при регулярному використанні запобігти варикозне розширення вен. Можна проводити заняття всією сім'єю і отримувати максимальну користь від таких тренувань.

  Вибираємо правильно!


  Тепер, коли відома вся користь такого килимка, можна сміливо відправитися на його пошуки.


  Вибираючи килимок, потрібно уявляти, які розміри підійдуть найкраще і якого виду поверхні обов'язково повинні бути на килимку.


  Це опуклості, які бувають різної форми, виготовлені з різних матеріалів кожну ділянку килимка дає свій ефект.


  Часто зустрічаються гумові килимки з м'якими або жорсткими пухирцями. На високих виступах створюється приємне відчуття, як при ходьбі по траві. На більш пружних ділянках з коротким і жорстким ворсом можна відчути більш сильну стимуляцію.


  Пластикові горбки дають ефект, як після прогулянки по березі річки, де розсипані гальки. Підібрати килимок можна і комбінований, так ви отримаєте особливу користь.


  При виборі зверніть увагу на матеріал. Натуральний каучуковий килимок абсолютно безпечний і простий у застосуванні.


  Такий ортопедичний масажний килимок для дітей досить промивати по мірі забруднення в теплій воді. До речі, і термін служби його можна обчислити роками.


  Аспіратор для новонародженого. Який краще вибрати звичайний або електронний?


  Багато інформації про попрілості у новонароджених.


  Як давати дитині Ентерол


  Килимок, виконаний з синтетичних матеріалів, звичайно, коштує набагато дешевше, але далеко не завжди можна бути впевненим у якості використаних матеріалів.


  Важливим чинником при виборі служить форма та розфарбування килимка. Для втягнення дитини у заняття килимок слід вибрати цікавої форми у вигляді фруктів або овочів з яскравими квітами.


  Останнім часом часто стали випускати коврики-пазли. Дитина з азартом візьметься за вправи у вигляді гри. При всьому розмаїтті таких корисних речей можна виготовити його своїми руками, витративши трохи часу і доклавши трішки зусиль.

  Робимо самі


  Візьміть шматок тканини, розділіть його навпіл і прошийте, розділяючи на кілька сегментів.


  У кожен сегмент можна додати певну крупу.


  Другий варіант: до щільної тканини потрібно міцно пришити безліч гудзиків. Вийде яскраво і ефективно.


  Третій варіант являє собою дощечку з приклеєними до неї гладкими камінчиками. Так ви отримаєте недорогий килимок, який послужить кілька років.

  Як користуватися ортопедичним килимком?


  Як дорослим, так і дітям, потрібно засвоїти декілька простих правил.


  Ортопедичний масажний килимок для дітей стане цікавим захопленням.


  Для отримання користі вистачить і трьох хвилин.


  Головне користуватися ним регулярно і починати «тренування» у малюків з декількох хвилин, поступово збільшуючи тривалість заняття. Дітям старшого віку і дорослим можна скільки завгодно вправлятися.


  Рухи можуть бути різноманітними: імітація ходьби, стрибки на місці або просто положення стоячи.


  При будь-якому зручному випадку під ноги рекомендується підставляти такий килимок. Навіть якщо ви працюєте за комп'ютером або просто дивитеся телевізор. Так ноги будуть не тільки відпочивати, але і отримувати користь.


  При перших ознаках застуди можна почати вправи на килимку. Адже як говорилося раніше, на стопі безліч сегментів, на яких розташовані нервові закінчення, що ведуть до органів. В даному випадку потрібна користь попрямує до вух, носа, горла, очей.

  Тепер ми знаємо, чим відрізняється ортопедичний килимок від звичайного, і з'ясували всю його користь. Тепер можна сміливо поєднувати приємне з корисним і бути впевненим в своє здоров'я і здоров'я близьких людей.  А який вибрати килимок залишається за покупцем, педіатри та фахівці з раннього розвитку дітей рекомендують, по можливості, купувати килимок в спеціалізованому магазині.


  В цьому випадку завжди є гарантія, що буде куплений товар, який відповідає всім вимогам, має сертифікати і включає в себе кілька складових.


  Так, витратившись одного разу, можна бути впевненим, що в подальшому ви багато в чому перехитрите ті неприємні хвороби.


  Скоромовки для розвитку мовлення допоможуть Вашому малюку говорити правильно і виразно.


  Тут детальна інформація про те, як правильно вибрати велосипед.


  Молодим татам треба вивчити список речей для новонароджених:


  Якщо ж батьки збираються зробити такий килимок своїми руками, потрібно приділяти увагу якості виготовлення виробу і щільно фіксувати на поверхні дрібні предмети.

  Дитячі масажні килимки: відео


  Подивіться відео про масажних килимках від двох виробників:

  Категорії