Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Осиплість голосу у дитини причини виникнення і допомогу

Часто молоді батьки стикаються з тим, що у дитини, особливо маленької, з'являється осиплість голосу.


Для більшості дорослих пацієнтів це стан проходить самостійно та не вимагає призначення серйозної протизапальної та антибактеріальної терапії....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Охриплий голос у дитини – наскільки це небезпечно?
 • Причини
 • Чим лікувати дитині охриплий голос?
 • Домашнє лікування
 • Процедури і препарати, призначені лікарем
 • Відновлювальні вправи для голосу: відео

 • У дитини цей симптом має насторожувати – батькам необхідно терміново проконсультувати малюка у кваліфікованого лікаря-педіатра.

  Охриплий голос у дитини означає одночасно, що організм маленької людини зіткнувся з інфекцією (найчастіше вірусної), що само по собі досить неприємно, і те, що у хворого розвивається особливий вид ураження дихальних шляхів – ларингіт.

  Охриплий голос у дитини – наскільки це небезпечно?


  Відповісти на питання, чому осип голос у дитини, допомагає вивчення особливостей будови дихальних шляхів.


  У малюка, на відміну від дорослого, слизова оболонка гортані пронизана великою кількістю кровоносних судин, які легко втягуються в процес запалення.


  При попаданні в цей орган інфекції (і бактеріальної, вірусної, грибкової) або при випадковій травмі кровонаповнення слизової оболонки та підслизової клітковини в органі різко збільшується, що візуально проявляється різким звуженням голосової щілини.


  Саме в момент, коли розвивається такий набряк, з'являється осиплість голосу – голосові зв'язки збільшуються в розмірі і перекривають просвіт голосової щілини, при цьому одночасно погіршується їх здатність змінювати довжину (за рахунок чого, власне, у людини і змінюється тембр голосу)


  Які пустушки для новонароджених найкращі. Хтось намагається привчити дитину до пустушки, а хтось вже відучити. Ми розповімо про те, як з цими проблемами справлялися раніше.


  Де взяти найстрашніші страшилки для дітей? Вони в темній-темній кімнаті. А хіба Ви не розповідали один одному страшні історії?


  Поява осиплости, скарги на нестачу повітря, зміна кольору шкірних покривів і звичного поведінки дитини сигналізують про те, що маленькій людині терміново потрібна допомога.


  Неможливість нормального говорити із-за болю в горлі і зміни голосу доставляють безліч неприємних хвилин, а прогресуючий набряк слизової оболонки загрожує розвитком задухи, що, безсумнівно, представляє реальну небезпеку для життя дитини.

  Причини


  При появі цього неприємного стану потрібно завжди пам'ятати одне нескладне правило.


  В організмі дитини не буває важливих і неважливих симптомів.


  Тому, відповідаючи на питання: «Чому у дитини охриплий голос?» слід пам'ятати, що пильної уваги батьків та медичних працівників можуть вимагати різні сигнали організму.


  У малюка всі процеси можуть протікати в кілька разів швидше, ніж у дорослого, і чим менше дитина, тим більше ймовірність розвитку ускладнень, що загрожують здоров'ю та життю.  Основні причини, чому у дитини осип голос:

 • інфекційні та інфекційно-запальні процеси, що протікають із залученням в процес гортані. Ці захворювання можуть викликатися бактеріальної і вірусної флорою, але тактика їх лікування буде істотно відрізнятися, а розрізнити хвороби зможе тільки досвідчений і кваліфікований лікар на підставі особистого огляду малюка, інструментальних і лабораторних досліджень

 • Категорії