Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Особливості статевого життя після пологів: коли і як краще починати?

Одним з найбільш нагальних питань у сімей, в яких нещодавно з'явився дитина, є питання про терміни і умови відновлення статевого життя після пологів.


Хтось з жінок хоче швидше почати вести повноцінне сексуальне життя з чоловіком, а хтось побоюється цього, страждаючи обґрунтованими і надуманими страхами....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Коли можна?
 • Сексуальне життя після кесаревого розтину
 • Поговоримо про методи контрацепції
 • Психологічні аспекти

 • Насправді при дотриманні простих рекомендацій вже досить скоро після народження дитини жінка може вести статеве життя, яка буде приносити задоволення їй і її коханому чоловікові.


  Потрібно враховуватися, що народження дитини самостійно і шляхом кесаревого розтину мають деякі особливості у впливі на подальше статеве життя.

  Коли можна?


  Всі тяготи пологів позаду, і тепер, коли мама і малюк вже вдома, необхідно налагоджувати звичне життя, в якій важливе місце належить не тільки дитині, але і його батькам.


  Якщо жінка не мала проблем у пологах, лікарські рекомендації, щодо початку статевого життя такі: через 6-8 тижнів після пологів можна починати вести сексуальне життя, за умови, що у неї припинилася кровотеча.


  До післяпологовому кровотечі слід ставитися спокійно. При дотриманні лікарських рекомендацій щодо прийому ліків для відновлення здоров'я воно припиниться само.


  Якщо ж воно припинилося, а після сексуального контакту відновилося знову, це привід відвідати гінеколога.


  Ми говорили про тому випадку, коли жінка народила сама, без розривів і частою процедури епізіотомії (розрізування промежини). Якщо ж вам довелося перенести на собі пренеприятные процедури накладання швів, з початком сексуального життя, можливо, доведеться почекати, поки шви повністю не заживуть. Відвідуйте лікаря, який при огляді обов'язково розповість вам, як йдуть справи.


  Дуже важливою є увага до власних відчуттів. Ви, як ніхто інший, краще всього відчуваєте, що відбувається всередині. Тому якщо хворобливі відчуття є, краще пояснити коханій людині.

  Часто жінки турбуються і з приводу сухості в піхві, при якій статеве життя після пологів може перетворитися на тортури. За такий стан справ «відповідальний» гормон естроген, вірніше, його недолік. Не варто переживати – його рівень прийде в норму.


  Вихід з такої ситуації досить простий. Зараз в магазинах досить великий вибір інтимних гелів-мастил, серед яких варто вибрати розігріваючу. Вони нешкідливі, і своєю дією допоможуть вам розслабитися і отримати задоволення від спілкування з коханою людиною.


  Також прекрасним дією, яке стимулює додаткову вироблення природного мастила, є активний петтінг. Попросіть чоловіка зробити вам еротичний масаж, спробуйте афродизіаками у вигляді пахощів.


  Позу для інтимного життя після пологів мають деяке обмеження, які, втім, ви можете виставити самі. Як вказують деякі жінки після пологів їм складно виконувати

  Категорії