Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Оспамокс у формі суспензії — коли дитині необхідний антибіотик

Протимікробний препарат Оспамокс виробляє австрійська компанія «Сандоз» — фармацевтична фірма, чия історія налічує більше 100 років. Лікарський засіб належить до найстаршої групи пеніцилінів і успадкувало їх переваги: високу токсичність і ефективність.


Антибіотик Оспамокс випускається в двох формах: у вигляді таблеток і порошку, з якого готують суспензію. Для лікування маленьких пацієнтів лікарі прописують суспензію — її зручніше давати дітям.


Оспамокс володіє широким спектром протимікробної активності.

Принцип і напрямки впливу

Робота амоксициліну, активного компонента Оспамокса, починається з руйнування клітинних стінок мікробів. А після цього знищуються і самі збудники, які можуть викликати тонзиліт, отит, бронхіт або коклюш.

Ліки діє проти:

  • грампозитивних бактерій — стрептококів, включаючи пневмокок, і різновидів стафілококів, не виявляють стійкість до пеніциліну

  • Категорії