Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Оциллококцинум — правила прийому препарату дітьми та оцінка його ефективності

ГРВІ та грипу більше схильні вихованці дитячих садочків, школярі. В нормі вони можуть переносити легку форму застуди до десяти разів у рік, а важку — до двох. А що робити, якщо у дитини знижений імунітет, і він знову захворює, не встигнувши оговтатися від попередньої хвороби? Тоді мами починають пошуки диво-ліки, яке завжди стояло на сторожі здоров'я малюка. Іноді їх вибір зупиняється на Оціллококцінум — неоднозначне, але використовується в педіатрії препарат. Розберемося, як він бореться з вірусами і допомагає взагалі?


Гомеопатичний препарат Оциллококцинум вдвічі скорочує тривалість застуди, а також полегшує перебіг хвороби.

Склад і дію препарату

Головний компонент Оциллококцинума — екстракт, отриманий з печінки і серця барбарийской (мускусної) качки. Допоміжні речовини — сахароза і лактоза.


Це гомеопатичний засіб, механізм дії якого наука поки не в змозі пояснити. Його вплив на людський організм не описано навіть в офіційній інструкції по застосуванню.


Завантажити посібник у форматі pdf

Категорії