Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Оциллококцинум при вагітності. Думка лікарів: нешкідливий і даремний

Під час вагітності будь-яка жінка може підхопити простудне захворювання.


Початок весни, пізня осінь і зимовий період - час ризику для розвитку застуди і грипу. Особливо у вагітних....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Інформація про препарат
 • Чим небезпечний (і небезпечний?) препарат для вагітних?
 • Дозування і тривалість прийому під час вагітності
 • Особливості застосування
 • Ефективні аналоги

 • Щоб у двох пов'язаних організмів матері і дитини не виникло конфлікту на біологічному рівні (найстрашніший сценарій - синдром відторгнення плоду), імунна система матері кілька пригнічується.

  Рівень сопротивляемості і стабільного «бар'єру» організму проти оточують з усіх боків інфекції знижується, тому ризик захворіти на грип або яким-небудь ще респіраторним захворюванням підвищується.


  Ви знаєте, яким спортом можна займатися вагітним? Запитаємо у доктора!


  Про дозуванні Дюфастона при вагітності читайте в цій статті.

  Інформація про препарат


  Оциллококцинум - гомеопатичний засіб, випускається у формі капсул з гранулами. Створений у Франції, випускається фармацевтичною компанією «Лабораторія Буарон».


  Препарат був розроблений Жозефом Руа французьким лікарем під час епідемії «іспанки» ще на початку двадцятого століття і успішно застосовується багато десятиліть не тільки у Франції, але і в інших країнах.


  Склад ліки

  Тут вказано склад на одну дозу препарату. Активні компоненти: Anas barbariaelium, hepatic et cordis extractum (а саме: екстракт серця і печінки мускусної качки) 200К, 0,01 мл Допоміжні компоненти: сахароза, лактоза до 1000 мг.

  Показання до застосування

  Препарат рекомендується вживати не тільки тоді, коли простудний недуга вас вже наздогнав, але і для профілактики: одна доза в тиждень в період поширення захворювання (головним чином осінньо-зимовий період).


  Чим раніше розпочато прийом Оциллококцинума (з перших же симптомів), тим вище його ефективність у боротьбі з недугою.


  Позитивний вплив на організм

  Головний принцип гомеопатії «Подібне лікується подібним». Відповідно, щоб «не переборщити», дози дуже маленькі.


  Окрім малої дози, ключова відмінність препаратів гомеопатичного спектру, і Оциллококцинума зокрема, це суттєво висока ефективність на ранніх стадіях захворювання.


  Оциллококцинум істотно знижує тяжкість і тривалість навіть важкого простудного захворювання.


  Слід знати, що наукові дані про безпосередній фармакологічному дії Оциллококцинум відсутні.

  Часто його епізодичну ефективність пояснюють самонавіюванням хворого.


  Якими бувають провісники пологів? Відповідь на питання шукайте в цій статті.


  Про те, як кинути палити під час вагітності, розповість ця стаття.


  А тут про те, /beremennost-na-rannih-srokah/problemy-na-rannih-srokah-beremennosti/simptomy-zamershei-beremennosti.html як проявляється завмерла вагітність.

  Чим небезпечний (і небезпечний?) препарат для вагітних?


  Протипоказання до застосування

  Оциллококцинум дуже демократичний засіб з гомеопатичного спектру і прямих протипоказань не має.


  Але вагітним жінкам слід проконсультуватися з лікарем (як і в будь-якому випадку, якщо ви надумали брати ліки), потрібно знати свої індивідуальні особливості по відношенню до складу препарату.


  Оциллококцинум не потребує рецепта для виписки його в аптеці. До того ж, бажано, щоб в першому триместрі ви уникли будь-якого лікарського впливу на організм, так як саме в перші три місяці у вашої дитини йде закладка і освіта всіх систем внутрішніх органів.


  Побічні дії

  На даний момент вони не були зареєстровані. Так само немає інформації про передозування Оциллококцинумом.


  Єдино можливу побічну дію внаслідок вживання цього препарату - алергічні реакції, так як організм жінки може індивідуально не переносити окремі складові Оциллококцинума.

  Дозування і тривалість прийому під час вагітності


  Якщо лікар схвалив варіант гомеопатичного лікування Оциллококцинумом, то просто дотримуйтесь інструкції.


  Одну дозу Оциллококцинума (складову 1 г – вміст одного контейнера) насипте під язик і дочекайтеся повного розчинення гранул. Потім повторіть цю процедуру ще 2-3 рази, дотримуючись інтервал між прийомами препарату в шість годин.


  Якщо захворювання вас все-таки вразило, то слід приймати по одній рекомендованій дозі препарату вранці і ввечері протягом одного-трьох днів. При погіршенні стану необхідно звернутися до лікаря.


  Оциллококцинум приймають через годину після прийому їжі або за 20 хвилин до її прийняття (краще перший варіант).

  Часто запитують: чи можна вагітним в лазню? Рекомендації лікарів у цій статті.


  Як без тесту визначити вагітність на ранніх термінах? Можна дізнатися з цієї статті.

  Особливості застосування


  У першому, другому і третьому триместрах

  Особливостей немає. Гомеопатичні препарати показані на будь-якому етапі вагітності, а доза їх настільки мала (компоненти гранул дуже сильно розведені, що і викликає недовіру до лікарів гомеопатії), що тератогенність (шкідливість) Оциллококцинума виключена.


  За умови, що у майбутньої матері не є, як було зазначено у статті раннє, індивідуальної непереносимості окремих складових компонентів препарату.

  Ефективні аналоги


  Найближчими замінами Оциллококцинума для лікування грипу та застуди є знову ж гомеопатичні засоби: Aconite, Bryonia, Allium cepa, Camphora, Apis, Mercurius solubilis, Arnica, Baptisia, Belladonna, Dulcamara, Eupatorium perfoliatum, Rhus toxicodendron, Ferrum phosphoricum, Kali iodatum, Gelsemium, Arsenicum album, Pulsatilla, Nux vomica, Sulfur.


  Як висновок, можна укласти, що, насправді, препарати гомеопатичного спектру мають вкрай низьку ефективність (лікарі ж зовсім категорично стверджують про відсутність різниці між гомеопатією і ефектом плацебо, самонавіюванням).


  Але з іншого боку, ефективність того ж самонавіювання доведена (до 40% тих, що вилікувалися від простудних захворювань, лікування тільки цукор, який противірусний засіб).


  Плюс до цього, препарати традиційного наукової медицини часто бувають протипоказані вагітним жінкам (особливо в перші 12 тижнів вагітності), а гомеопатія, в основному, хоча б не заборонена.


  І при відсутності особистої індивідуальної непереносимості, як мінімум, шкоди ні майбутньої матері, ні дитині завдано не буде.

  ckquote>

  Вам відомо, чи можна в домашніх умовах визначити вагітність? Читайте в цій статті.


  Про заняття йогою під час вагітності читайте тут.


  А тут все про препарат /mozno-li/mozhno-li-lekarstva/renni-pri-beremennosti.html Ренні під час вагітності.

  Категорії