Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Підготовка психологів для майбутніх мам

У Нижньому Новгороді в ході другого форуму, що проходить в рамках загальноросійської програми «Святість материнства», серед них була і Юлія Пучкова. Вона працює в педагогічному університеті Волгограда старшим викладачем на факультеті соціальної роботи, педагогіки та психології. Також протягом багатьох років Юлія Пучкова займається вивченням проблем материнства і батьківства. Ці проблеми розглядає з позиції цінностей особистості, а також велику увагу приділяє питанням впливу перинатальної психології.


В ході свого виступу Юлія Пучкова помітила, що від жінок, що зважилися на переривання вагітності, дуже рідко можна почути справжні причини такого вчинку. В основному наводяться розхожі пояснення, пов'язані з важким економічним становищем або наявністю житлових проблем. Якщо заглянути всередину, то стає видно: ситуація набагато складніше. В ході проведених Юлією та її колегами досліджень з'ясувалося, що половина жінок, що йдуть на аборт, самі не хочуть зберегти життя малюкові, тоді як чоловік зовсім не проти народження дитини. 90 % жінок, що йдуть на аборт, не наважуються сказати про це своїй матері.


На думку Пучкової, поведінку жінок, що переривають вагітність, є девіантною, так як такий вчинок суперечить всім законам природи і вбиває в невдалої матері її жіночність. В цілому це поведінка відображає ситуацію в суспільстві, де цінність материнства за останній час сильно впала.


Дослідження Юлії Пучкової викликали інтерес в учасників форуму, які погодилися з тим, що Центрів допомоги жінкам, які опинилися в скрутній ситуації, пішло на користь співпраця з медициною. Також учасники форуму дійшли висновку, що психологи, які працюють з жінками, які приймають рішення про аборт або збереженні вагітності, повинні навчатися за спеціальною програмою.

Категорії