Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Підтікання вод чи що?

Добрий вечір!


Підкажіть, будь ласка, перша вагітність, я дуже недовірлива, а з вагітністю стала ще більш недовірлива, постійно за щось переживаю, накручую себе, тому що спочатку вагітності були проблеми.


Зараз термін 34-35 тижнів, низько розташована голівка плоду, діагностували це ще в 16 тижнів, тобто всю вагітність низько розташована передлежачої частина, а з ростом плода це стало доставляти природно дискомфорт коли маля головою або ручками внизу ворушить, часом навіть простріли в промежині.


Також десь з 32-33 тижнів кількість виділень збільшилася, особливо з ранку, белей стало помітно більше.


Тепер накручую себе, що це води, і аж на УЗД в 35 тижнів 110 мм, норма це? Також підкажіть, будь ласка, наскільки інформативний Фраутест амніо на підтікання навколоплідних вод, я їх вже дещо зробила, результати негативні.


Просто дуже лякає це постійне відчуття вологості, і наскільки небезпечне таке низьке розташування голівки плода з таких ранніх строків, плюс одне обвиття навколо шиї плода (нетуге), порушення кровотоку немає?


Заздалегідь дякую за відповідь.

Категорії