Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Передвісники пологів у первісток і повторнородящих

Запорука щастя будь-якої жінки це, звичайно ж, материнство. Про це мріє будь-яка жінка в певний період свого життя.


І першого малюка, при усвідомленої вагітності, всі чекають з великою любов'ю. Чому при усвідомленої? Тому що в інших випадках (по зальоту, по п'яному ділу тощо) почуття любові перемішується зі страхом, жалем, п'яним чадом, нерозумінням того, що відбувається....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Якими бувають передвісники пологів?
 • Головне, без паніки!
 • А як буває вдруге?
 • Як дізнатися, що скоро пологи?

 • І все-таки, багато майбутні матусі мріють, щоб у дитини було все найкраще, починаючи від іграшок і закінчуючи долею, тому до питання підготовки до перших пологів підходять відповідально.


  У цей період їх хвилюють багато питання, такі як: перші провісники пологів, боляче чи ні, коли починаються провісники пологів, погоджуватися на анестезію чи все пройде само собою, а раптом почнуться ускладнення і щось піде не так і багато інших.


  Розглянемо деякі з таких мучать питань.

  Якими бувають передвісники пологів?


  Основними провісниками перед пологами є:

 • по-перше, опустився живіт. Стає складніше сидіти, нахилятися, вставати або ходити. Якщо в період вагітності вас мучила печія, вона зникає, завдяки зменшенню тиску живота на шлунок

 • Категорії