Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Переривання вагітності будинку

Багато хто помиляється, думаючи, що переривання вагітності в домашніх умовах безпечно і цілком законно. Насправді цей вид діяльності є кримінальним і тягне за собою кримінальну відповідальність тих, хто цим займається. Крім того, аборт поза установ, які мають для цього ліцензію, може загрожувати жінці не тільки проблемами з законом, але і загрожувати її життю.

Юридична сторона питання

Сьогодні неможливо знайти ні одну країну в світі, у законах якої не був би прописаний аспект переривання вагітності.


У багатьох країнах аборти суворо заборонені і прирівнюються до вбивства (наприклад, на Філіппінах і Венесуелі). У ряді країн вони можливі тільки за медичними показаннями (серед них Ізраїль і Японія).


В країнах СНД та деяких західних аборт дозволений до 12 тижнів тільки в медичних установах. Всі види абортів поза клінік розглядаються як злочинні.


У Російській Федерації діє закон, в якому зазначено всі сторони і рамки проведення абортів. Терміни, показання, протипоказання – все це прописано і підлягає дотримання з боку лікаря і пацієнта.

Аборт у домашніх умовах – загроза здоров'ю й життя жінки

На жаль, в останні півстоліття в країні кожен день відбуваються незаконні аборти. В більшості своїй їх роблять жінки, термін вагітності яких становить від 12 тижнів. Та наслідки таких абортів вельми плачевні. Відсутність стерильних умов та інструментів, недосвідченість і навіть неосвіченість «лікарів» і самих жінок може привести навіть до летального результату.


Ускладнення найчастіше виникають при домашньому аборті:

 • Зараження крові (найчастіше саме це ускладнення провокує інші)
 • Інфікування пацієнтки ВІЛ або іншими захворюваннями (наприклад, правцем)
 • Розриви шийки матки (виникають із-за неправильного або непрофесійного штучного розкриття)
 • Перфорація і травми порожнини матки (згодом можуть привести до її повного видалення)
 • Сепсис м'яких тканин (або запалення неудаленных частин плода). При цьому ускладненні потрібні швидка госпіталізація і оперативне втручання.
 • Невдалий аборт (видалені тільки невеликі фрагменти, а сам плід не загинув). Дитина може народитися при цьому без рук або ніг. Тільки УЗД та дослідження кваліфікованими лікарями дозволяє вчасно розпізнати це ускладнення і з допомогою повторної процедури довести справу до кінця.
 • Не варто ризикувати своїм життям, вдаючись до послуг непрофесіоналів і шарлатанів на дому. Хороший лікар ніколи не піде на це дійство, тому можна з упевненістю говорити про те, що в 99,9% випадків підпільними і домашніми абортами промишляють недоучки і такі лікарі.


  Тому якщо рішення про аборт остаточне, але терміни вже не дозволяють зробити це легально, кращим виходом буде доносити дитину. Переривання вагітності в домашніх умовах в 100% випадків закінчується ускладненнями, у 22% смертю жінки (особливо якщо термін вагітності становить більше 21 тижня).

  Категорії