Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Переривання вагітності народними засобами

На жаль, за останній час в нашій країні зафіксовано понад 1млн. абортів в домашніх умовах. Переривання вагітності народними засобами особливо велике поширення одержало у підлітків, що дуже сумно. В силу браку освіти та знань саме ця категорія дівчат найчастіше намагається позбутися дитини незаконними способами. Практично для 90% з цієї категорії вагітність небажана.

Причини для аборту народними засобами

Як вже було сказано, частіше за інших на цей крок наважуються молоді дівчата, які не досягли повноліття. Законом передбачена можливість аборту до 18 років, але з письмової згоди батьків та за їх особистою присутністю. Це одна з тих причин, по яких молоді дівчата йдуть на незаконний аборт, піддаючи своє життя небезпеці. Всього їх безліч, але за своїми характеристиками вони зводяться до наступним:

 • Відсутність житла і фінансових можливостей для виховання дитини
 • Небажання батька мати дитину
 • Боязнь того, що батьки дізнаються про статеві стосунки і вагітності
 • Наявність венеричних та інших захворювань
 • Категорична заборона батьків дівчини (ця причина, до речі, найменш поширена)
 • Вік вагітної 12-14 років
 • Бажання позбутися дитини після зґвалтування (дівчата повинні знати, що за законом це є соціальним показанням для процедури переривання вагітності)
 • Малограмотність і віддаленість від районних поліклінік та лікарень (у селах і селищах такі аборти відбуваються найчастіше).
 • Існують і інші причини абортів, однак саме ці найбільш поширені в суспільстві. Як правило, дорослі жінки рідко наважуються на подібні експерименти.

  Наслідки аборту народними засобами  Головним джерелом рад і народних засобів є сьогодні інтернет. Абсолютно дикі часом поради щодо позбавлення від небажаної вагітності приводять у жах.

  Настої трав, спринцювання різними рідинами (наприклад, оцтом), фізичні вправи і багато іншого можна без праці вичитати на форумах. На жаль, ці поради знаходять своїх адресатів, поповнюючи при цьому статистику сумними цифрами смертності.

  Самим нешкідливим наслідком після такого аборту буде внутрішньоматкове кровотеча, сепсис. Але найчастіше це закінчується лихоманкою і подальшим вишкрібанням понівеченого плоду з матки, а іноді і її повним видаленням. У майбутньому дівчина не зможе не тільки виносити і народити дитину, але також і жити повноцінним статевим життям.


  Особливо це стосується таких методів і засобів, як припікання, витягування, спринцювання і тому подібне, тобто, спроба впливати на сам плід. В більшості своїй всі вони викликають опіки та деформації внутрішніх статевих органів.


  Переривання вагітності народними засобами і способами незаконно. Ускладнення можуть призвести до інвалідності і безпліддя, а в гіршому випадку, закінчаться смертю жінки. Не варто ризикувати своїм життям, якщо рішення знищити іншу вже прийнято.

  Категорії