Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Перша стрижка маля без проблем

Рано чи пізно всі батьки замислюються про те, коли почати стригти малюка і як це краще зробити.


Хтось дотримується думки старшого покоління, яке вважає, що при першій стрижці потрібно зрізати відразу всі волоски.


Хтось зважується на стрижку тільки коли малюкові виповниться більше року, а хтось робить дитині стрижку тоді, коли в цьому є необхідність.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Коли дитині першу стрижку
 • Готуємо дитину до походу в перукарню
 • Робимо першу стрижку будинку
 • Як постригти дитину машинкою: відео

 • Здавна побутувало повір'я і прикмети, пов'язані з першою стрижкою дитини. Наприклад, якщо у дитини росли красиві густі волосся – це віщувало сімейне щастя.


  А ось стригти волосся малюкові різні народи починали в різний час: на Русі, Польщі і Білорусії – після 1 року (щоб не накликати бідність, хвороби, не уповільнити розвиток мови), готам взагалі не можна було стригти дітей (правда, тільки королівської крові – втрата волосся вважалася відмовою від правління).


  За традицією, перший локон дитини завжди зберігали, оскільки вірили, що у волоссі живуть душі.

  У східних країнах, наприклад, локон зберігали у великій книзі, щоб дитина була розумною.


  Досі вважається, що недобре залишати зістрижене волосся на відкритому місці і тим більше не развевать за вітром, щоб у дитини не боліла голова.

  Коли дитині першу стрижку


  Насправді ж освіта волосяних фолікул закінчується відразу після народження дитини, та час першої стрижки ніяк не впливає на те, якими будуть волосся дитини в майбутньому.


  Вирішити, коли вперше підстригти дитини, батькам потрібно самостійно, в залежності від стану волосся дитини.


  У деяких дітей волосся ростуть дуже швидко, і стрижку можна зробити навіть в 2 місяці. А у деяких ріст волосся уповільнений, вони більше схожі на пух і відростають лише після року.


  Фахівці радять під час першої стрижки відмовитися від машинки, щоб не порушити цілісність ще слабких волосяних цибулин, і по можливості зістригти тільки чубок, щоб зберегти зір малюка.


  Дівчинку до 4-х років бажано стригти коротко, бо гумки і шпильки можуть пошкодити структуру волосся, зробити їх тонше і рідше.

  У будь-якому випадку, здоров'я волосся залежить від здоров'я дитини в цілому. Також можна зміцнити волоссячко регулярним розчісуванням перед сном.


  Для цього:

 • причеши волоссячко на ліву сторону

 • Категорії