Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Пити чи Миролют?

Доброго дня!


У мене така проблема: я два тижні тому робила аборт таблетками, тобто у лікаря я випила одну таблетку Миропристон , як мені пояснили ця таблетка для розширення шийки матки, і дали ще дві таблетки Миролют під язик покласти через добу, і дали ще 2 таблетки Миролют на запас, якщо після перших не вийде, випити ще дві, оскільки термін був трохи більше, ніж треба, у мене стався викидень і після перших двох таблеток, і виходить 2 ще залишилися.


Зараз у мене після аборту всі йдуть місячні і так вийшло, що відбувся незахищений статевий акт, якщо тест виявиться позитивним і при цьому менструація триває, чи можу я випити Миролют без попередньо випитої таблетки Миропристон ? Матка виходить все одно ще відкрита.

.q_view_more {display:none

Категорії