Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Пижмо для переривання вагітності

Ще століття тому медицина була не так високотехнологічна і розвинена. Про кваліфікованих лікарів і лікарях мріяти простому жителю нашої країни не доводилося, тому більшість питань, пов'язаних з лікуванням, вирішували, звертаючись до допомоги повитух і народних цілителів. Народна медицина має тисячі і мільйони дієвих та ефективних способів лікування багатьох хвороб, не залишила вона забутим і питання про переривання небажаної вагітності.

...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світБагатьох юних дівчат, які усвідомили свою вагітність, дуже лякає перспектива опинитися на гінекологічному кріслі, або вони бояться громадського осуду і резонансу, тому часто звертаються за допомогою до народної медицини, яка при неправильному використанні здатна нанести невиправний шкоди жіночому організму.


Існує величезна безліч таких способів але, мабуть, найпоширеніший і найдавніший рецепт, це пижмо для переривання вагітності. Ця трава має потужний протиглистну дію, завдяки чому рослина дуже отруйна, а відвар з нього готується в строго дотриманих пропорціях. Однак багато знахарі і цілителі, помітивши цю особливість пижма, стали використовувати його як найсильніший засіб проти небажаної вагітності.


Про це рослині і його цілющі властивості написані сотні досліджень і трактатів, але погану славу воно набуло саме після використання його в якості засобу для переривання вагітності.


Пижмо містить активну і дуже токсична речовина як туйон, яке при перевищенні максимально допустимої дози при попаданні в організм вагітної жінки призводить до загибелі плода, який залишається в утробі матері, піддаючись природному розкладанню.

Непоправної шкоди жіночому здоров'ю

Пижмо для переривання вагітності – вкрай небезпечний метод, який здатний завдати непоправної шкоди організму жінки. Наслідки такого втручання можуть бути:

  • Важке отруєння, симптомами якого можуть бути: м'язові судоми, сильна блювота, підвищення артеріального тиску і температури тіла.
  • Сильна інтоксикація всього організму, пов'язана з надходженням токсичних речовин отруйної рослини в кров.
  • Гостра ступінь печінкової недостатності внаслідок потрапляння великої дози отрути, яка у крайніх випадках може призвести до летального результату жінки.
  • Маткова кровотеча внаслідок розкладання умерщвленного зародка, яке може призвести до ампутації матки.
  • Зараження крові або сепсис внаслідок розкладання плода, яка може призвести до смерті жінки.
  • Не варто повністю довіряти рецептами народної медицини в такому делікатному питанні, як переривання вагітності, довіртеся кваліфікованого фахівця. Адже, незважаючи на те, що пижмо є натуральним і рослинним лікарським засобом, побічних негативних ефектів, здатних привести до летального результату жінки, у неї не менше, ніж у сильнодіючих отрут.

    Категорії