Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

ПМС або вагітність? У чому схожість і відмінності?

Ранні ознаки вагітності дуже схожі на відчуття при ПМС. Тому багато жінок, відчуваючи дискомфорт, не знають, якими причинами він викликаний.


ПМС або вагітність? Чим відрізняється ПМС від вагітності? Такі питання виникають у дівчат кожен місяць....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що таке передменструальний синдром або ПМС?
 • Які причини ПМС?
 • Основні ознаки передменструального синдрому
 • Вірний спосіб визначити причину нездужання

 • Настала вагітність дуже легко сплутати з передменструальним синдромом. Особливо це стосується першої вагітності.


  Дівчата, які живуть статевим життям, повинні стежити за своїм менструальним циклом, звертаючи увагу на затримки. Але не можна забувати, що останні можуть бути пов'язані не тільки з зачаттям, але й порушеннями функцій яєчників.


  Щоб цікаве положення не стало для вас великим відкриттям через 2 місяці після зачаття, треба прислухатися до свого організму.

  Що таке передменструальний синдром або ПМС?


  Це циклічний синдром. Фахівці називають його синдромом циклічного напруги. Згідно зі статистикою, ПМС турбує 50% жінок дітородного віку.

  Більшість злочинів скоюється жінкам, які перебувають під впливом ПМС. Саме в цей період представниці прекрасної статі стають винуватицями ДТП. Найнижчі оцінки студентки Вузів отримують в передменструальний період.


  Найчастіше передменструальний синдром виникає у жінок, які мають ослаблене здоров'я. Знижений імунітет, хронічні хвороби, неправильний спосіб життя — жінки з такими ознаками зазвичай відчувають передменструальний синдром. ПМС страждають і ті, хто постійно відчуває великі розумові навантаження.

  Які причини ПМС?


  До цього синдрому можуть призвести різні гінекологічні захворювання, операції або невдала контрацепція. Всі ці причини викликають гормональний збій в організмі.


  У жінки знижується прогестерон, що тягне за собою ПМС. Тобто, основною причиною фахівці вважають порушення балансу між прогестероном та естрогеном.


  Що викликає дисбаланс? На це питання лікарі не дають точну відповідь. Приводом може бути все, що завгодно. Адже гормональна система — це тонка структура організму. Збити її правильне функціонування дуже легко. Навіть неправильне харчування може спричинити дисбаланс гормонів.

  Основні ознаки передменструального синдрому


  Найчастіше жінок турбує сукупність ознак.


  Найпоширеніші симптоми:

 • набухання молочних залоз за кілька днів до настання менструації

 • Категорії