Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Пневмонія (запалення легенів) при вагітності: заразна і смертельно небезпечна!

Пневмонія проявляється у вигляді запалення тканин легень інфекційного походження. Оскільки вагітність супроводжується зниженням імунітету, досить часто спостерігаються симптоми застуди, з якої і починається пневмонія.


Висока ймовірність розвитку захворювання в міжсезоння, в період епідемії грипу, а також при переохолодженні організму, симптоми захворювання дуже важливо розпізнати на ранніх стадіях....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що таке пневмонія?
 • Діагностика
 • Чим небезпечна (і небезпечна?) пневмонія для вагітних?
 • Лікування
 • Профілактика
 • Що таке пневмонія?


  Джерело та механізм зараження

  Основною причиною пневмонії вважаються бактерії, грибки, віруси, пневмонія може стати також ускладненням на тлі ГРВІ (бронхітів, фарингітів, ларингітів, ринітів).


  Хвороба практично завжди носить сезонний характер, основним фактором вважається переохолодження, а також куріння. Заразно запалення легенів для вагітних?


  Зараження відбувається при контакті з уже хворими пацієнтами повітряно-крапельним шляхом, він може бути самим незначним.

  Основною перешкодою для розвитку захворювання є верхні дихальні шляхи, прискоренню поширенню інфекції сприяє знижений імунітет і високий рівень забрудненості навколишнього середовища.


  Пневмонія розвивається в результаті інфікування легеневої тканини, в ході розвитку запального процесу в кровоносну систему надходить велика кількість токсинів. Легкі намагаються нейтралізувати токсини, їх надлишок виводиться організмом через кашель.


  Пневмонія програма

  Категорії