Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Поганий апетит або анорексія у дітей? Фото, причини та ознаки розвитку небезпечної психологічної хвороби

Не варто наївно вважати, що анорексія зустрічається лише у дорослих людей. Від неї частенько страждають і діти, аж до немовлят. Ось тільки самі малюки в цьому не винні.


Винні у більшості випадків мама з татом, які годують дітей насильно або з'ясовують стосунки при дитині, викликаючи у нього сильний стрес.


У цій статті ми розповімо про дітей з анорексією, фото захворювання в дитячому віці і опис симптомів допоможуть вам швидко визначити наявність проблеми.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що це за хвороба?
 • Анорексія у дітей: фото
 • Поява у дошкільників
 • Підлітковий вік
 • Ознаки анорексії у дитини
 • Лікування в лікарні
 • Поради батькам
 • Чим загрожує захворювання?
 • Що це за хвороба?


  Про анорексії кажуть, коли людина добровільно перестає їсти. Зазвичай причиною тому стають розлади нервової системи, психологічні проблеми або фізіологічні захворювання.


  Доросла людина або підліток може відмовитися від їжі, наприклад, з-за пекучого бажання схуднути. Але якщо мова йде про дитячу анорексії, цей пункт відпадає.


  Анорексія у малюків може бути наслідком неврозу або незрілість розвитку (інфантильності).

  Анорексія у дітей: фото


  Дитяча анорексія на фото:

  Поява у дошкільників


  В даний час збої харчової поведінки виникають навіть у малюків, яким не виповнилося і п'яти років. Такий дитина не завжди може дохідливо пояснити батькам або лікарям, що його турбує, тому діагностувати справжню хворобу на ранніх стадіях важко. В результаті протягом недуги ускладнюється.


  Іноді батьки зовсім випадково дізнаються, що їх син або дочка самостійно викликає блювоту після їжі. Таке може відбуватися навіть у дитячому садку. Малюк хоче їсти, але щось не дозволяє йому братися за ложку, або він прагне скоріше позбавитися від проковтнутих, закрившись в туалеті.


  Якщо дитина без видимої причини став відмовлятися від шоколаду і цукерок, хоча завжди любив солодощі, необхідно терміново звернутися до фахівця.

  Часто відмова від прийняття їжі провокує якась психологічна травма: постійні сварки і бійки батьків на очах дитини, розлучення і так далі.


  Маленьких дітей ні в якому разі не можна змушувати їсти проти їх волі. Постійні насильницькі годівлі можуть породити сильне відраза до їжі і, як наслідок, анорексію.


  Також не бажано дозволяти дошкільнику грати різними іграшками або іншими предметами під час сніданку, обіду та вечері, щоб він не відволікався. Вкрай негативно на харчову поведінку впливають сухі перекуси, вживання соків та газованої води замість повноцінного прийому їжі, занадто великі періоди часу завтра до обіду, від обіду до вечері.


  Раціон дошкільника має бути широким, включати вітамінізовану їжу, білки, вуглеводи, жири, корисні продукти. Якщо меню буде одноманітним, малому скоро набридне їсти одне і те ж, і він запротестує.


  Нерідко на виникнення анорексії впливають і хвороби шлунково-кишкового тракту (панкреатит, виразка шлунка, гастрит). Болі, від яких страждає малюк, здаються йому пов'язаними з прийомом їжі. В страху від того, що після їжі знову заболить животик, дитина просто перестає їсти.

  Підлітковий вік


  У чому причини анорексії у підлітків? Діти підліткового віку, а найчастіше дівчатка, дуже «ведуться» на різного роду модні захоплення. Це може бути зразок фігури певних параметрів, дієта-новинка або зовнішність цієї моделі.


  Про все це підлітки дізнаються з телевізійних шоу, в інтернеті, в сучасних журналах.


  Звичайно, їм хочеться бути схожими на екранних зірок.


  Коли діти розуміють, що вони далекі від нав'язаного їм «досконалості», у них з'являється комплекс або цілий букет комплексів.


  Дівчатка починають вважати себе некрасивими, хлопчики бачать, що вони набагато товщі увінчаних славою спортсменів.


  Буває, що однокласники приймаються дражнити школяра товстуном, а симпатичний хлопець з паралелі скаже дівчині, що вона не в його смаку.


  На тлі подібних випадків виникають стреси, різко падає самооцінка, і дитина, яка не може змусити себе поділитися проблемою з дорослим, починає таємно від усіх голодувати, викликати блювоту, пити проносні ліки.


  Уроки такий підліток робить стоячи

  Категорії