Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Полівітаміни для вагітних: для чого вони потрібні і як не помилитися при виборі?

Сьогодні полівітаміни для вагітних є обов'язковими лікарськими препаратами, які в переважній більшості випадків лікар-гінеколог призначає жінкам навіть при нормальному перебігу вагітності.


Метою прийому цих коштів стає забезпечення організмів майбутньої мами і її малюка достатньою кількістю речовин, які необхідні для нормального розвитку плода і функціонування організму жінки....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Як потрібно підбирати полівітаміни?
 • Для чого вони потрібні?
 • Для чого їх призначають?
 • Полівітаміни для вагітних – відгуки і ціни

 • Тим не менш, все більша кількість вчених звертають увагу практичних лікарів на те, що просте і непродумане призначення цих ліків або перевищення рекомендованих доз може бути небезпечним.

  Як і у всіх інших випадках прийому вітамінів, несприятливих для двох організмів може виявитися як недостатнє надходження цих речовин з їжею, так і їх надлишок (особливо це стосується жиророзчинних вітамінів, адже ця група речовин може накопичуватися в організмі людини).

  Як потрібно підбирати полівітаміни?


  Саме тому сучасні гінекологи кажуть майбутнім мамам ще на етапі планування потомства про те, що кращі полівітаміни для вагітних – це той препарат, який буде призначений конкретної жінки після проведення необхідного обстеження. Тоді й користь від цього лікарського засобу буде максимальною, та шкоди організму завдано не буде.


  Приймати препарати, які не були призначені лікарем, навіть у тому випадку, якщо це досить дорогі вітамінні комплекси, не слід – шкода від такого «лікування» може виявитися набагато більшій, ніж очікувана користь від проведеної терапії.

  Потрібна оцінка стану жінки, її віку і супутніх захворювань, репродуктивного здоров'я та безлічі інших супутніх показників – тільки в цьому випадку лікар зможе дати відповідь на питання про те, які полівітаміни для вагітних краще і ефективніше.


  Значення спорту для вагітних: який вид спорту небезпечний для вагітної жінки.


  А тут ви дізнаєтеся, небезпечний виноград під час вагітності?


  До якого місяця можна приймати ванну під час вагітності? — читати в цій статті: /mozno-li/obraz-zhizni/beremennym-prinimat-vannu.html.

  Для чого вони потрібні?


  Якщо говорити про те, які можуть бути полівітаміни для вагітних – список препаратів може бути досить великим.


  У нього можуть входити:

 • комплекси основних вітамінів, необхідних для нормального розвитку вагітності, закладки і дозрівання органів і систем плода

 • Категорії