Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Поліжінакс при вагітності: застосовувати чи ні, вирішує тільки лікар!

Очікування маляти – найбільш відповідальний і хвилюючий період у житті жінки. Гормональні зміни в організмі часто призводять до неприємних захворювань.


До таких хвороб можна віднести кандидоз або молочницю, яка не тільки заподіює дискомфорт мамі, але і може негативно позначатися на малюка....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Інформація про препарат
 • Чим небезпечний (і небезпечний?) препарат для вагітних?
 • Дозування і тривалість прийому
 • Особливості застосування
 • Ефективні аналоги

 • Важливо своєчасно виявити і вилікувати молочницю. В якості медикаментозної терапії, часто вагітним препарат призначається Поліжінакс.


  Особливо інфекції небажані на пізніх термінах вагітності, адже в пологах малюкові доведеться рухатися через заражені грибковою інфекцією родові шляхи.


  Тоді виникає небезпека, що дитина теж отримає інфекцію.

  Інформація про препарат


  Поліжінакс застосовується в якості антибіотика для лікування або профілактики інфекційних захворювань піхви, в тому числі і в період вагітності.

  Препарат випускається у форматі свічок, розфасованих по 6 або 12 штук. Супозиторії використовуються методом введення всередину піхви, рекомендовано на ніч.


  Склад ліки

  В основі капсул – комплекс речовин, а саме неоміцин ністатин поліміксин В.


  Разом ці компоненти чинить протигрибкову дію і повністю знищують бактеріальну інфекцію.


  Поліжінакс відновлює природну мікрофлору і сприяє поліпшенню еластичності слизової оболонки.


  Показання до застосування

  Супозиторії вагітним призначають з обережністю, так як вони містять речовини небезпечні для дитини. З-за методу введення препарат може бути небезпечний для матері початку вагітності.


  Коли лікар прописує Поліжінакс, значить він впевнений у його необхідності. Самолікуванням займатися не варто. Потрібно строго дотримуватися графіка прийому препарату, рекомендований фахівцем.


  Основними показаннями до призначення Полижинакса є:

 • різні бактеріальні інфекції піхви другого і третього триместру вагітності

 • Категорії