Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Помилкова вагітність: захворювання, що вимагає лікування

Кожна жінка мріє стати мамою. Деякі жінки настільки цього хочуть, що у них починають проявлятися ознаки вагітності, навіть якщо відсутній розвиток ембріона.


Визначити причини такого захворювання, а так само способи його лікування, краще всього на перших стадіях його появи....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що таке помилкова вагітність?
 • Причини захворювання
 • Клінічна картина захворювання
 • Симптоми помилкової вагітності та її діагностика
 • Групи ризику по захворюванню
 • Лікування помилкової вагітності
 • Що таке помилкова вагітність?


  Такий складний психічний феномен, як помилкова або уявна вагітність протікає у жінок разом з ознаками справжньої вагітності, тобто припиняється менструація, з'являється ранкова нудота, навіть візуально росте живіт.


  В організмі збільшується концентрація певних гормонів, тому існує шанс того, що тест на вагітність може виявитися позитивним. З боку здається, що жінка вагітна, проте це не так.


  Зараз розпізнати уявну вагітність не складає труднощів завдяки сучасним методам діагностики і лікування. Найчастіше такого захворювання схильні молоді дівчата, але бувають випадки помилкової вагітності у дорослих та народжуючих жінок.

  Причини захворювання


  Існує цілий ряд причин, що провокують помилкову вагітність. До них відносяться:


  Психічні

  У більшості випадків жінка дуже хоче мати дитину, або, навпаки, боїться завагітніти (характерно для молодих дівчат). Жінка дуже сильно вживається в роль, тому виявляються ознаки справжньої вагітності.


  Такий стан можна порівняти з ефектом плацебо, коли людина приймає «порожні» таблетки, але вірячи в їхню ефективність, починає лікуватися. Так само і з жінками, які дуже хочуть або не хочуть мати дітей. Самонавіювання в такому разі переходить на фізіологічний нездужання, провокуючи нудоту, набір у вазі і т. д.


  Вторинна аменорея

  Це таке захворювання, при якому у жінки пропадає менструація на термін більш ніж 6 місяців.


  Фізична перевтома та виснаження організму

  Найчастіше такі стани провокуються стресами і великими навантаженнями, як моральними, так і фізичними. Це може призвести до пригніченою сексуальності, а також до ознак помилкової вагітності.


  Що означають болі в животі на ранніх термінах вагітності? Чи небезпечні вони? Читайте в цій статті.


  Якщо палить вагітна

  Категорії