Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Попрілості у дитини — що потрібно знати мамам?

У молодої мами будь-почервоніння шкіри немовляти, будь-яке подразнення і навіть прищики можуть викликати паніку. Малюк плаче і вередує, погано спить і супиться, все його обличчя виражає страждання. Але, за статистикою, попрілості у новонародженого — справа звичайна. Так що мамам панікувати не слід, а варто подбати про профілактику такої неприємності як пелюшковий дерматит.


Мамина кровиночка не буде страждати від неприємних відчуттів, викликаних опрелостями.

Що таке попрілості?

Шкіра, крім захисних функцій, вбирає в себе молекули кисню і виділяє вуглекислий газ. До того ж, шкіра вбирає різні речовини, розчинені у воді (купання в трав'яному настої). Ще однією з найважливіших функцій шкіри є вивід відпрацьованих організмом речовин. Будь почервоніння, прищі, лущення вже говорять про те, що в організмі відбуваються болісні процеси. А шкіра у новонароджених така ніжна і тонка, занадто вразлива для грубих впливів!


Будь-які сигнали шкірних покривів малюка — тривожний дзвіночок для матусі.

Найпоширеніша проблема з шкірою у немовляти — попрілості і діатез. Попрілість може з'явитися в різних місцях:

  • в паху

  • Категорії