Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Порушення МЦ, планування вагітності

Всім здрастуйте!


Я зіткнулася з такою проблемою як НМЦ. Місячних не було протягом трьох місяців.


В листопаді не пішли, зробила тест на вагітність, негативно показав, думаю ладно, невеликий збій, чекаю в грудні і знову не почалися.


Після новорічних свят звернулася до свого дільничного лікаря і зробила УЗД, мені виписали Дюфастон по 1 таблетці 5 днів, я пропила, почекала тиждень, але як не було так і немає, записалася на повторний прийом, де мені сказали чекати коли прийдуть і не варто бігати на прийом по 10 разів.


Після цього я записалася до платного фахівця, де мені все пояснили, з-за чого і чому, повідомили що дозування Дюфастона була маленька. Продовжила курс Дюфастона і сказала, що як тільки почнуться місячні почати приймати Регулон протягом трьох місяців.


Питання в наступному! Ми плануємо другу дитину, в інтернеті багато всього написано, не розумію, що сприйняти всерйоз! Підкажіть, після Регулона приблизно в який період можна завагітніти і вимірювання температури теж не зовсім все зрозуміло, скрізь все по різному, хотілося б отримати більш точну інформацію з хорошого джерела. І які вітаміни краще всього приймати для підготовки до вагітності.

Категорії