Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Потрійний тест при вагітності можливість переконатися в здоров'я дитини

Згубний вплив умов навколишнього середовища нашого урбанізованого світу негативно впливає на стан здоров'я людини, особливо це відноситься до жінок, ослабленим вагітністю.


Кожна майбутня мама постійно турбується про здоров'я своєї дитини і намагається дізнатися на самих ранніх термінах вагітності все про його стан....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ


В даний час сучасна медицина має можливість досить повно висвітлити всі ці проблеми, оскільки в розпорядженні генетиків і акушерів-гінекологів є обладнання і розроблені методики, що дозволяють виявити усі відхилення у розвитку плоду в утробі матері.


Широке використання ультразвукової діагностики та лабораторних досліджень дозволяють з високим ступенем достовірності говорити про виникнення вад розвитку.


Особливе місце в таких дослідженнях займає потрійний тест при вагітності, який передбачає дослідження маркерів генетичних вад плоду.

Що необхідно для дослідження?

Потрійний тест при вагітності, як можна судити з назви, складається з дослідження трьох компонентів аналізу взятого у пацієнта.


В першу чергу досліджень піддається АФП – особливий вид білка, що виробляється печінкою плоду, який потрапляє в амніотичну рідину і, згодом, через плаценту, надходить у кровоносні судини матері.


Для аналізу необхідно взяти кров з вени матері і за кількістю, що знаходиться в ній альфа-фетопротеїну можна судити про багатьох особливості розвитку плода.


АФП в складі крові майбутньої матері з'являється приблизно на 5-6 тижні вагітності і, простеживши динаміку зміни цього показника можна припустити:

  • дефект зарощування нервової трубки, тобто наявність грижі головного або спинного мозку

  • Категорії