Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Препарат Гексикон для вагітних: безпечний на будь-якому терміні

Вагітність є довгоочікуваним та радісним подією в житті будь-якої жінки.


Проте далеко не безхмарно, адже ослаблення імунних сил організму тягне за собою виникнення інфекції, лікування якої під час виношування дитини небажано, але й ігнорування її може бути чревате серйозними наслідками....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Інформація про препарат
 • Небезпечний Гексикон для вагітних?
 • Дозування і тривалість прийому
 • Особливості застосування
 • Ефективні аналоги

 • Не нашкодити майбутній дитині, і матері допоможе сучасна медицина і препарат Гексикон.

  Інформація про препарат


  Склад

  Препарат Гексикон проводиться у формі гелю, розчину і вагінальних супозиторіїв (свічок). Діючою речовиною ліки служить біглюконат хлоргексидину.


  Допоміжна речовина поліетиленоксид сприяє швидкому виведенню піхвових виділень і гною.


  Показання до застосування

  Препарат антисептичної дії призначений для лікування інфекцій статевої сфери, спричинених грампозитивними і грамнегативними бактеріями, такими як хламідії трахоматіс (Chlamydia trachomatis), що викликають хдамидиоз, бліді трепонеми (Treponema pallidum), що є збудником сифілісу, уреаплазми (Ureaplasma urealiticum), службовці причиною уреаплазмозу, трихомонас вагіналіс (Trichomonas vaginalis), що породжують трихомоніаз, що сприяють розвитку гонореї гонококи Neisseria gonorrhoeae, що продукують гарднерельоз Gardnerella vaginalis, а також найпростішими.


  Медикамент не впливає на молочнокислі бактерії, які є невід'ємною частиною нормальної мікрофлори піхви, гриби і віруси.


  Від молочниці, яка часто супроводжує вагітність через зниження імунітету, Гексикон не допомагає.

  Препарат застосовується перед гінекологічними та урологічними операціями, для купірування цервицитов і вагінітів, а також для запобігання післяопераційних ускладнень.


  Лікарська форма у вигляді розчину знаходить застосування також в стоматології при стоматитах і дерматології для дезінфекції ран.


  Оскільки препарат застосовують інтравагінально, ніякої шкоди шлунково-кишковому тракту не наноситься.


  Діюча речовина швидко вбирається, не всмоктуючись при цьому в системний кровотік. Саме тому медикамент абсолютно безпечний для вагітних і годуючих жінок.


  Впливаючи тільки на патогенні мікроорганізми, ліки не призводить до дисбактеріозу та дисбиозу піхви.


  Гексикон є надійною профілактикою венеричних хвороб, якщо він був прийнятий не пізніше ніж через 2 год після незахищеного статевого контакту.


  Зважаючи обтічної форми свічки (на відміну від таблеток) препарат не завдає мікропошкоджень піхвовим стінок, що сприяє кращому обволіканню органу і більш швидкому одужанню.

  На відміну від спринцювання супозиторії не сприяє вимиванню вагінальної мікрофлори.

  Небезпечний Гексикон для вагітних?


  Оскільки ліки володіє місцевою дією, а значить, не проникає через плаценту, його спокійно можна застосовувати при вагітності та в період лактації.


  Протипоказання

  Єдиним протипоказанням служить надчутливість до інгредієнтів препарату.


  Побічні дії

  У дуже рідких випадках можуть виникнути небажані ефекти, які проявляються у вигляді алергії, свербежу, печіння і сухості. У подібних випадках слід припинити використання препарату.


  Іноді можуть спостерігатися рясні підфарбовані виділення. Це говорить про несумісність з ліками.


  Якщо в білях наявна кров, слід негайно припинити застосування Гексикона, так як це може означати відшарування плаценти або вагіноз, що загрожує природним перериванням вагітності.

  Дозування і тривалість прийому


  Під час вагітності препарат застосовується у вигляді свічок. Їх вводять в лежачому положенні по одній штуці два рази в день.


  Бажано останній раз використовувати ліки на ніч, щоб уникнути його витікання протягом дня.


  Тривалість курсу лікування може коливатися від тижня до 10 днів, а у важких випадках – до 20 днів.


  Гексикон часто виписують перед родами в цілях знезараження родових проток і профілактики запалень в післяпологовому періоді. Перед пологами препарат вводять у кількості одного супозиторія на протязі 5 днів.


  Гель та розчин застосовуються зовнішньо.

  Особливості застосування


  Під час терапії необхідно обмежити туалет зовнішніх статевих органів: медикамент не можна використовувати одночасно з поверхнево-активними речовинами, оскільки останні нівелюють дію ліків.


  Не використовувати протягом курсу лікування Гексиконом йодовмісні препарати або зеленку: це допоможе уникнути появи подразнень.

  Вживати ліки можна тільки порадившись з лікарем.


  В першому триместрі

  Гексикон дозволено застосовувати на будь-яких термінах виношування немовляти.


  У перші місяці вагітності імунна система матері особливо пригнічена, оскільки плід, що розвивається, сприймається організмом як чужорідний об'єкт, а отже, ймовірність інфікування зростає.


  Зараз Гексикон є єдиним препаратом, який допустимо вживати на ранніх термінах. Це самий щадний медикамент.


  Однак розчин або гель викликають менше побічних реакцій, ніж внутривлагалищные супозиторії. У першому триместрі препаратом лікують дисбактеріоз, венеричні та запальні захворювання.


  У другому і третьому триместрах

  У другому триместрі Гексиконом лікують переважно інфекції статевої сфери, хвороби запального генезу, а також проводять санацію перед оперативним втручанням або гінекологічними дослідженнями.


  У третьому триместрі препарат призначають за кілька днів до пологів з метою звести до мінімуму зараження немовляти при проходженні його по родових шляхах.

  Ефективні аналоги


  Природно, що препарат легко замінюється діючою речовиною, розчин якого у продажу має назву Хлоргексидин. В інших випадках вибір замінників залежить від того, що саме намагаються вилікувати.


  Так, при уреаплазмозе та деяких інших інфекціях призначають Юнідокс солютаб або його дженерик Доксициклін, противірусні ліки Генферон застосовується при наявності гарднерельозу.


  Нерідко вибір аналога робиться на користь ліків від кандидозу: Пімафуцин, Дифлюкан, Флюкостат, Флюконазол.


  Краще всього підійдуть, мабуть, Мірамістин, Ністатин, Тержинан або Поліжінакс.


  Однак слід мати на увазі, що на ранніх термінах вагітності аналогів Гексикону не існує.

  Таким чином, період вагітності загрожує поширенням інфекції, найбільш ефективно з якою бореться, не завдаючи шкоди плоду, тільки Гексикон.

  Категорії