Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Причини і лікування часто хворіючих дітей

Нерідко будинок, де живе один або навіть кілька маленьких дітей перетворюється практично в «госпіталь», у якому ці малюки часто і поперемінно страждають усіма відомими і невідомими напастями: то живіт заболить, то голова, горло і ніс.


І неодмінно виникає питання: чому дитина часто хворіє і що з цим можна зробити?


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Причини частих хвороб у дітей
 • Лікувати або попередити? Як допомогти дитині, яка часто хворіє?
 • Профілактика: зміцнення дитячого імунітету
 • Дитина часто хворіє: відео
 • Існує чарівна «пігулка» чи може щеплення для часто хворіючих дітей?

  Причини частих хвороб у дітей


  Звичайно, спочатку потрібно з'ясувати, чому ж здоровий начебто дитина стала часто хворіти?


  Народився він зі зниженим імунітетом або цей самий імунітет під впливом яких-небудь факторів пригнічується?


  Згідно з медичною статистикою дуже малий відсоток малюків народжується з вродженим імунодефіцитом.


  І виявляється він в основному не в тому, що як часто дитина хворіє простудними захворюваннями, а в тому, як він важко переносить їх, і мають вони серйозні ускладнення.


  В основному ж, основна причина часто хворіє дитина, це неправильний спосіб життя і неправильний догляд за дитиною після його одужання.

  Незбалансована і часом шкідлива їжа насильно «скормленная», рідкісні прогулянки, тому що дуже холодно, брудно або «ніколи», укутування і тому подібні речі аж ніяк не додадуть здоров'я дитині.


  Похід в дитячу поліклініку, сад, школу або будь-яке інше суспільне місце відразу після одужання дитини ? це прямий шлях підхопити новий вірус і запустити все по новій. Тому не дивно, що дитина часто хворіє в дитячому садку або школі.


  Інше питання якщо у дитини часто виникають інші недуги. Наприклад, у дитини часто болить голова.


  Яка норма гемоглобіну в крові повинна бути у дитини?


  Як вилікувати атопічний дерматит?


  У дитини болить живіт


  У зовсім малюків причиною головного болю можуть стати різні судинні порушення або так звана «гіпертонічна хвороба». Як це не сумно страждають їй не тільки літні люди, а й чутливі малюки.


  Призвести до таких порушень можуть і неповноцінний сон і брак свіжого повітря і навіть неякісні сосиски, які містять у своєму складі нітрити, які викликають звуження судин.


  У школяра головною причиною частої болі в голові може стати погіршується зір, тому не зайвим буде показати дитину фахівцеві.


  Ще однією причиною частої і сильного головного болю може виступити спадковість, а саме, спадково предающаяся мігрень.


  Так, якщо мати малюка страждає цією недугою, то велика ймовірність, що буде мучитися і малюк.


  Якщо у дитини часто болить живіт, то причин може бути безліч. Грудних дітей часто мучать кольки, які, в принципі, не є захворюванням і не потребують лікування.


  У більш старшому віці, коли дитина починає їсти з «загального столу» однією з найбільш ймовірних є розвиток гастриту, тобто порушення нормальної роботи шлунка.

  У будь-якому випадку, при таких симптомах, як часті болі в животі, краще звернутися за допомогою до фахівця і пройти спеціальне обстеження.


  Не морозиво і холодні напої в більшості випадків є основними причинами того, що у дитини часто болить горло, а хронічний тонзиліт, тобто постійний запальний процес в піднебінних мигдалинах.


  А ось чому він виникає і приймає форму хронічного, в кожному конкретному випадку треба розбиратися окремо. Наявність постійного вогнища запалення і служить причиною того, чому дитина часто хворіє ангіною і того, чому часто болить вухо дитини. Тісний зв'язок всіх лор-органів сприяє тому, що інфекція швидко поширюється з одного відділу в інший.


  Нерідкою проблемою, з якою стикаються батьки маленького активно зростаючого дитини, є те, що у дитини часто болять ноги. Зовсім ще крихти можуть і не скаржитися на дискомфорт у ніжках, однак, багато батьків помічають, що їх неспокійні малюки спокійно і солодко засинають, якщо їм масажувати ступні і гомілки.


  Тепловий удар у дитини. Як вберегти малюка?


  Можна промити сірчану пробку в домашніх умовах?


  Обструктивний бронхіт у дітей


  Причина тут криється в тому, що саме ці частини дитячої ноги найбільш активно ростуть, відповідно, саме там потрібен найбільш швидкий кровотік. Якщо ж кров «застоюється», то може виникнути больовий синдром.


  Тому малюки так і люблять масаж. Інший, більш серйозною причиною болів в дитячих ніжках можуть стати різні порушення в опорно-руховому апараті: сколіоз, плоскостопість та інші. Тому, при появі таких симптомів, як часті болі в ногах потрібно звернутися за консультацією до дитячого ортопеда або хірурга.

  Лікувати або попередити? Як допомогти дитині, яка часто хворіє?


  Лікування часто хворіючих дітей має включати в себе крім стандартних таблеток і мікстур також вакцинацію згідно з національним календарем щеплень, налагодження нормального способу життя дитини і її харчування і систему загартовування.


  Саме це допоможе зміцніти послабленому дитячого імунітету.


  У тому випадку, звичайно, якщо немає природженого імунодефіциту, тоді схема лікування буде іншою.


  Отже, боротьба з частими простудними захворюваннями повинна розпочатися не з гори вітамінів і ліків, хоча, звичайно, вони теж потрібні, а з встановлення раціонального режиму дня: здоровий повноцінний нічний і денний сон, часті і довгі прогулянки на свіжому повітрі з дитиною, одягненим по погоді (!), збалансоване харчування, що включають щоденні овочі і фрукти, натуральний білок і молочні продукти.


  В осінньо-весняний період запасіться дитячим вітамінним комплексом (після консультації з педіатром).

  У боротьбі з частими головними болями, якщо вони пов'язані з погіршенням зору і постійним заняттям перед екраном телевізора або монітором комп'ютера, головним методом лікування і профілактики є зменшення цього самого часу.


  Дискомфорт в ногах малюкам допоможуть зняти прогулянки, рухливі і активні ігри, масаж і розслаблюючі ванни перед сном.

  У боротьбі з приватними захворюваннями горла потрібно стежити за станом зубів дитини, так саме каріозні зуби є основним джерелом інфекції.


  Кардинальним методом боротьби з частими болями в горлі є видалення ще одного джерела інфекції, а саме мигдалин. Однак, це не найкращий варіант, так як саме мигдалини виконують функцію «захисників» легенів, шлунка і гортані.


  Як правильно зібрати немовляти на прогулянку?


  Графік набору ваги новонародженим.


  Трави для купання новонароджених


  Краще все ж зберігати мигдалини і проводити загартовуючі процедури. У період загострення тонзиліту, яке трапляється 2-3 рази на рік доцільно застосування спеціальних аерозолів типу «Гексорал», «Тантум Верде» і «Мірамістину».


  В залежності від тяжкості перебігу хвороби лікар може призначити антибіотики і фізіотерапевтичні процедури.

  Кольки, мучать малюків, можна зняти за допомогою газовідвідної трубочки, частого викладання на животик, або спеціальних препаратів, типу «Еспумізану» або «Дисфатила».


  Якщо часті болі в животі турбують вже підрослого дитину, то необхідно звернутися до лікаря, який виявить їх причину і призначить адекватне лікування.

  Профілактика: зміцнення дитячого імунітету


  Попередити хворобу, звичайно простіше, ніж її лікувати, тому часто хворіючим дітям профілактика потрібно в першу чергу.


  Існує всього кілька нескладних правил, які допоможуть підтримувати здоров'я дитини.


  1. Сон в прохолодній кімнаті (18-20 с ?) в теплій піжамі і під теплою ковдрою. Приблизно однаковий час підйому і відходу до сну.


  2. Довгі і активні прогулянки на свіжому повітрі. При цьому дитину не потрібно надмірно укутувати. Він повинен бути одягнений так само як ви, якщо піша прогулянка і плюс один шар одягу, якщо дитина в колясці.


  3. Щоденне вологе прибирання (без дезінфікуючих засобів) в дитячій кімнаті. Зволожувачі повітря.


  4. Як можна менше «шкідливих» запахів: тютюну, дезодорантів, побутової хімії тощо


  5. «Їжа на вимогу». Не потрібно годувати дитину насильно, тільки коли він голодний. Раціон дитини не потребує сильному різноманітності і екзотичних продуктах.


  6. «Відпочинок у селі». Кращим яка загартовує процедурою для ребенкаявляется відпочинок на свіжому повітрі, з натуральними «домашніми» продуктамии найменшою кількістю людей.


  Такі нехитрі правила допоможуть не тільки зберегти здоров'я дитини, але і чимало його зміцнити. Комплекс вітамінів і вакцинація є додатковими помічниками в боротьбі за здорову дитину.

  Дитина часто хворіє: відео


  Якщо дитина часто хворіє, значить лікування може бути не правильним:

  Категорії