Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Причини і лікування висипу на животі при вагітності

Вагітність – це настільки загадковий період в житті жінки, що найчастіше супроводжується серйозними змінами, які складно пояснити, та до яких складно звикнути.


Зміни в жіночому організмі під час вагітності настільки великі, що найчастіше раптово з'являються деякі неприємні симптоми. Вони сильно хвилюють майбутню маму, а в деяких випадках і турбують фізично. Одним з таких симптомів є висип на животі, часто супроводжується сверблячкою....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Банальна алергія
 • Поширений дерматоз
 • Проблема літа – пітниця
 • Ворог №1 – інфекція
 • Більш серйозні причини
 • Як же подолати висип?

 • Щоб точно зрозуміти причину і методи позбавлення від такого явища, необхідно відразу звернутися до лікаря. Адже існує маса причин такого стану.

  Банальна алергія


  Висип на животі у вагітних може бути викликана звичайної алергією. Адже у цей період організм стає настільки чутливим, що навіть у жінок, які ніколи не має таких проблем, можуть з'явитися неприємні реакції.


  Тому під час вагітності краще обмежити контакти з косметикою, домашніми тваринами, побутової хімії тощо Алергію можуть викликати і різні продукти, домашній пил, рослини.


  Найчастіше алергія у вагітних є реакцією на якісь продукти харчування. Проявляється вона у вигляді кропив'янки.


  Це, здавалося б, банальне стан для звичайної людини, для вагітної може принести труднощі. Воно може різко прогресувати і навіть ускладнитися.


  Висип на животі в даному випадку свербить і може набухати і лопатися. А це вже тягне ризик зараження будь-якою інфекцією.


  Крім іншого, алергія може провокуватися популярним кремом від розтяжок. Тому до його вибору необхідно підходити дуже відповідально і зважено. Необхідно вибрати якісний і натуральний зволожуючий крем, який підійде вагітної.

  Для позбавлення від алергії, необхідно виявити і повністю виключити дію алергену на організм жінки. У цьому може допомогти доктор.


  Крім того, буде незайвим дещо обмежити раціон харчування. З нього потрібно виключити соки, чай і кава.


  При цьому необхідно збільшити споживання їжі з клітковиною, а також містить пектин. Дуже бажано, щоб на кухні завжди були зелені яблука.


  Боротися з сверблячкою допомагають антигістамінні препарати і стероїди. Також допомагають прохолодні компреси.


  Корисний кавун вагітним? Читайте про це в нашій статті.


  А тут ви дізнаєтеся можна диню при вагітності.

  Поширений дерматоз


  Дуже часто у вагітних спостерігається явище дерматозу. Починається цей симптом саме з живота.


  Далі цілком миє поширюватися на сідниці, стегна, рідше – на спину і груди. Іноді висип не поширюється, а локалізується тільки на животі.


  Ця проблема може бути викликана самою вагітністю та супутніми їй змінами в організмі. Найчастіше дерматоз з'являється в третьому триместрі вагітності. Хоча цілком може з'явитися і в інші періоди.


  Симптомом такого стану є поява червоних папул, часто оточених білою облямівкою. Вони не наливаються бульбашками, а можуть лише утворювати групи у вигляді набряклих бляшок. Особливих методів боротьби з таким явищем немає. Всі зазвичай проходить перед пологами або відразу після них.

  Проблема літа – пітниця


  Якщо вагітність проходить в жаркий час року, то висип і свербіж на шкірі живота цілком може бути викликана банальної пітницею.


  Справа в тому, що потовиділення у вагітної жінки найчастіше посилене, що різко підвищує ризик цього неприємного явища.


  Крім того, багато вагітні використовують бандаж для підтримки живота. Він також може посприяти появи пітниці.


  Крім того, не рекомендують використовувати синтетичний одяг. А гігієнічні процедури необхідно проводити набагато частіше, ніж узимку.

  Ворог №1 – інфекція


  Звичайно, при появі висипу на животі у вагітних не можна виключити і занесення якої-небудь інфекції. Адже все дуже просто: можна злегка прилягти на кушетку в поліклініці або стаціонарному відділенні, і отримати коросту або щось в цьому роді.


  Різні види інфекційних захворювань здатні викликати висипання на різних ділянках тіла вагітної. Але в будь-якому випадку вона буде починатися саме з живота.


  Тому при появі висипу і підозрі на зараження інфекцією, краще відразу ж звернутися до лікаря. Він допоможе визначити причину зараження і призначить адекватне лікування для боротьби з ним.


  Коли йдуть у декретну відпустку? Про це ви дізнаєтеся тут.


  В цьому розділі /planirovanie-beremennosti багато корисної інформації, яку необхідно знати при плануванні вагітності.

  Більш серйозні причини


  Більш рідкісною причиною висипки на животі, але все ж іноді трапляється, можуть бути порушення роботи яких-небудь внутрішніх органів. Адже навантаження на них багаторазово підвищується в період виношування дитини.


  Тому органи можуть сигналізувати про різке підвищення або посилення навантаження, в тому числі і висипаннями на шкірі. А почнуться такі висипання також з живота.


  Зазвичай про проблеми таким способом

  Категорії