Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Прищі у дитини: причини появи та методи боротьби з ними

Дитячі прищики вважаються одним з найбільш неприємних, загадкових і швидкоминучі явищ. У більшості випадків прищі у маленьких діток не затримуються більше, ніж на два-три тижні.


Але це зовсім не означає, що їх потрібно ігнорувати і мовчки чекати, коли ж вони нарешті зникнуть. Прищики мають негативні властивості: свербіти, наприклад, або гноїтися, або лущитися. І тут вже дитині ніяк не обійтися без допомоги батьків і лікарів....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Звідки вони беруться?
 • Нестрашні прищики
 • Прищі – скрізь!!!
 • Червоний животик
 • Навіть в рот залізли...
 • Креми від дитячих прищів
 • Життя з чистою шкірою
 • Прищі у дитини: відео
 • Звідки вони беруться?


  Причин появи прищів на тілі дитини – маса.


  Роздратування (36 випадків з 100), дерматити (21 випадок з 100), алергічні реакції ( 19 випадків з 100), укуси комах (13 випадків з 100), літня спека (11 випадків з 100).


  Щоб не гадати, як лікувати прищі і не потрапляти постійно «пальцем в небо», необхідно з'ясувати природу появи злощасної висипки.


  Якщо вона пов'язана з алергією, то варто з'ясувати, що саме спричинило таку реакцію : вовна улюбленця-кота або пил за шафою, чи шкідлива полуниця не захотіла дружити з організмом вашого малюка.


  І тоді, розклавши все по поличках, вам буде зовсім не важко вберегти дитину від неприємних висипань.


  Якщо причина прищиків – спека, то, швидше за все, у дитини пітниця. Вона не небезпечна.  І якщо мама вчасно зреагує і після купання обробить прищики підсушують маззю, і не стане кутати малюка, то від хвороби через кілька днів і сліду не залишиться.


  Є вид прищиків, що виникають із-за дисбактеріозу. Проаналізуйте, наскільки ви схильні лікувати свого малюка з допомогою антибіотиків.


  Пожалійте дитини, не порушуйте флору його кишечника. Не годуйте малюка антибіотиками змалку, тоді і дерматитів уникнете.

  Нестрашні прищики


  Окрема тема – білі прищики у новонароджених. Називаються милиями .


  А недосвідчені матусі намагаються їх видавлювати або знімати марлею. Не потрібно цього робити.


  Міліі – звичайне, нормальне явище для грудничка, що виникає за рахунок закупорки сальних залоз.


  І навіть якщо у малюка все обличчя вкрите цими білими пухирцями, але при цьому він добре їсть, весело реагує на навколишній світ і у нього нормальна температура, то батькам не про що турбуватися.


  Попу посыпало... Прищі у дитини на попі – явище досить поширене. І щоб вони не стали вашою, батьки , головним болем, достатньо частіше влаштовувати малюкові повітряні ванни, а не тримати його весь час « в полоні» у підгузника.


  Літична суміш для дітей. При якій температурі необхідна.


  Афтозний стоматит у дітей. Лікування.


  Вітаміни вітрум для дітей
  Прищики на обличчі


  На таку «бойову розмальовку» батькам навіть дивитися боляче. Прищі у дитини на обличчі можуть мати різне походження ( про це згадувалося вище, див. розділ « І звідки беруться прищі») .


  Щоб позбутися від подібного «прикраси», після кожного годування слід протирати личко дитини вологим ватним тампоном або влажой ж дитячої серветкою.

  Якщо цей простий метод не допомагає, значить, справа серйозна і пора звертатися до педіатра.

  Прищі – скрізь!!!


  Тільки уявіть стан вашого малюка, коли у нього прищі на всьому тілі.


  Страшний дискомфорт плюс небезпека серйозного захворювання.


  Будьте пильні, якщо самотні прищики раптом починають розмножуватися і переходити в густу висип.


  Дуже можливо, що у дитини починається інфекція.


  Простежте за станом малюка: не піднялася температура, не помічаєте ознак слабкості або нездужання.


  На допомогу молодим батькам перерахуємо інфекційні захворювання, що починаються появою звичайних прищів:

 • вітряна віспа. З'являються окремі прищики, на яких з часом утворюються маленькі пухирі. Пухирі мають властивість лопатися , залишаючи крихітні скоринки. При цьому захворюванні вражається будь-яку ділянку шкіри, але основні місця локалізації прищів – голова, обличчя, живіт

 • Категорії