Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Профілактика ГРВІ у дітей: способи та засоби

Повністю застрахувати свій організм від хвороб не вдавалося ще нікому. Однак знизити шанси проникнення і розмноження інфекції можна і потрібно.


У цьому допоможуть профілактичні заходи, дотримуватися у період загострення епідемій. Вони допоможуть зміцнити дитячий організм і допомогти швидко впоратися з нездужанням....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Профілактика ГРВІ у новонароджених і немовлят
 • Профілактика та лікування ГРВІ та грипу в дитячому саду
 • Препарати для профілактики ГРВІ у дітей
 • Способи профілактики грипу та ГРВІ: відео
 • Профілактика ГРВІ у новонароджених і немовлят


  Розглянемо кілька основних способів профілактики:


  Щеплення від грипу – марні, у віці до двох років організм, можна сказати, «набирається досвіду», він чистий аркуш.


  У нього не формуються ще антитіла на стимулюючий антигенний матеріал, введений при вакцинації, в цьому випадку щеплення можуть серйозно послабити організм вашого малюка.


  Звести контакти до мінімуму – менше ніж ваше дитя будуть тискати на руках і заглядати до нього в ліжечко різні люди, тим краще для його здоров'я, не дарма ж наші предки до 40-ка днів не показували нікому своє чадо.


  Стежити за грудьми – головним продуктом харчування до двох років для малюка вважається мамине грудне молоко, тому дуже важливий правильний догляд за грудьми

  Категорії