Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Протипоказання до медикаментозного переривання вагітності

При фармацевтичному аборті немає необхідності вводити в матку хірургічні інструменти, тому він вважається найбільш легким і безпечним для жіночого організму. І все ж фармаборт має ряд істотних обмежень. В першу чергу це пізній термін (після першого триместру) і годування груддю. ...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Обмеження за віком, шкідливі звички
 • Позаматкова або непідтверджена вагітність
 • Гормональні порушення
 • Захворювання статевих органів
 • Хронічні захворювання
 • Індивідуальна непереносимість лікарських препаратів
 • Обмеження за віком, шкідливі звички


  Пацієнткам молодше 18 років краще утриматися від даної процедури, так як наслідком може бути гормональний збій, який сильно шкодить формування молодого організму.


  Для курящих жінок старше 35 років медикаметозный аборт теж несе великий ризик, але вже в області патологій серцево-судинної системи.

  Позаматкова або непідтверджена вагітність


  Навіть підозра на позаматкову вагітність є серйозним протипоказанням для медикаментозного аборту. Це пов'язано з самим принципом дії препаратів.

  Вплив містяться у таблетках гормонів викликає скорочення матки і фаллопієвих труб, що може привести до їх розриву. Як результат рясне кровотеча (без своєчасного надання допомоги може призвести до летального результату).


  Для проведення аборту необхідно отримати точні докази вагітності.


  Тести хороший варіант, але в нашому випадку знадобиться ультразвукове дослідження. Більше про те, які потрібно здати аналізи для медикаментозного переривання вагітності, читайте в статті про

  Категорії