Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Пустушка для новонародженого – подружка, іграшка, вреднюшка?

Не помилимося, якщо скажемо, що при появі в будинку немовляти майже відразу ж поруч з'являється пустушка.


Якщо молоді батьки її не придбали самі, то її обов'язково придбають бабусі і ще парочку подарують численні друзі і подруги, які прийшли провідати нового чоловічка.


Пустушок у продажу безліч. Яскраві, красиві, сучасні очі розбігаються!


І кожен здійснює купівлю у відповідності зі своїми міркуваннями і численними порадами досвідчених батьків....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Як вибрати пустушку?
 • Які види розрізняють?
 • Якої форми вибрати?
 • Визначаємо розмір соски
 • Рейтинг
 • Матеріали, з яких їх роблять
 • Привчати чи ні?
 • Коли відлучати?
 • Як вибрати пустушку?


  Розібратися які пустушки краще для новонароджених, найкраще вам допоможуть не поради друзів і знайомих, а лікар педіатр.


  Те, що купувати її треба тільки в аптеці, а не на ринку або в інтернет магазині, думаємо, вам зрозуміло.


  В даний час аптечна мережа пропонує пустушки з латексу і силікону, форма їх різноманітна – круглі, анатомічні, симетричні.


  Найбільш правильним буде вибір анатомічної форми, але якщо ваша дитина від неї вперто відмовляється, можна спробувати пустушку круглу або симетричну.


  Дисбактеріоз у немовлят. Як визначити хворобу і що зробити, щоб дитина залишалася здоровою.


  У Вашої дитини раптово піднялася висока температура. Що робити.


  Якщо дитина погано засинає, то Вам треба прочитати цю статтю


  Силікон або латекс – вирішувати вам. Латексні пустушки м'які і неміцні, їх слід міняти досить часто, приблизно раз на місяць.


  Силіконові пустушки більш міцні і пружні, вони більше підійдуть батькам, чиї діти не перебувають на грудному, а на змішаному вигодовуванні. Прослужить вона довше – 3 -4 місяці.


  Таку пустушку важче смоктати, але це необхідна умова для того, щоб користуючись пустушкою, ваш малюк не лінувався брати груди. Соски до пляшечках для суміші і води в цьому випадку теж повинні бути з силікону.

  Для ослаблених, недоношених діток більше підійде пустушка з латексу, вона допоможе малюкові зберегти сили, а ось доношена дитина з пухкими щічками і з силіконовою пустушкою впорається без праці.

  Які види розрізняють?


  При всьому різноманітті товарів виділяють чотири форми:

 • Класична або звичайна: форма невеликого округлого сосочка надає цьому виду найбільшу схожість з материнською груддю. Особливо – у примірниках з латексу.
 • Анатомічна: довгастий і приплюснутий сосок допомагає розподілити тиск на небо. Цей вид можна підібрати у відповідності з ростом і вагою дитини – благо, вибір їх величезний.
 • Ортопедична: наймолодша форма, яка зовсім недавно з'явилася на ринку товарів. Каплевидна форма соска не дає йому займати багато місця в роті малюка. Можливість деформації зубів і піднебіння – мінімальна. З такою формою легше пройде формування правильного прикусу. І вже зовсім цей вид незамінний для дітей на природному вигодовуванні. Виробникам вдалося зробити так, що захоплення соски практично повторює захоплення грудей матері. У деяких моделях створені воздухоотводние клапани – вони знижують тиск на небо малюка.
 • З захисним диском: при такій формі дитина точно не зможе проковтнути соску. Важливо вибрати екземпляр з захисним диском правильно: зверніть увагу на те, що диск повинен бути досить широким, але не важким. Інакше соска то і справа буде вивалюватися з рота. Пупиришки або дірочки на диску не дадуть пластику щільно прилягати до шкіри дитини, а значить, не виникне роздратування.
 • Віддайте перевагу сосок з монолітними захисними дисками – тоді від нього точно не відвалиться яка-небудь деталь.

  Якої форми вибрати?


  Найпопулярнішими серед батьків є види з соскою ортодонтичної форми: з одного боку вони трохи плескаті, з іншого – трохи опуклі. Опуклою стороною вгору вона і повинна лежати в роті малюка. Є заглиблення для носика.


  Ще один вид – округлої форми. Соска нагадує вишеньку: у обмежувача вузька, до кінця – кругла. Її можна давати будь-якою стороною.


  В симетричної пустушки соска плоска з обох сторін, її теж можна давати дитині будь-якою стороною.


  Батьки з хорошим почуттям гумору все охочіше вибирають прикольні силіконові пустушки з зубами або вусами. Ці забавні штучки допомагають позбутися уваги докучливих перехожих, які постійно заглядають в коляску.

  Визначаємо розмір соски


  Батькам варто звернути увагу на розмір. Навіщо? Якщо використовувати занадто маленьку порожню малюкові буде складно утримувати її в роті і можуть з'явитися проблеми з прикусом. Великий дитина може вдавитися.

  Існує дві класифікації пустушок:

 • Перша класифікація: соски діляться на три категорії: від 0 до 3, від 3 до 6, від 6 до 9 місяців.
 • Друга класифікація відноситься до продуктів компанії CanpolBabies. Категорія А – можуть користуватися діти від 0 до 6 місяців. Категорію В купують для дітей більш старшого віку – від 6 до 18 місяців. Категорія призначена для малят від 18 місяців, але в цьому віці, найчастіше, вже не потрібні пустушки.
 • Ніхто, крім батьків не зможе більш точно визначити, коли прийшла пора змінити розмір. Є кілька порад з цього приводу:

 • кожен виробник дотримується своєї вікової шкали, тому зверніть увагу: на упаковці вказано вік, для якого призначена саме цей товар

 • Категорії