Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Рідкий стілець у новонародженого: причини та способи лікування

Пам'ятаєте «Війну і мир»?


Зразкова мама графиня Безухова (Наташа Ростова) могла вискочити до высокородным гостям з пелюшкою, перепачканной «дитячою несподіванкою» жовтого, замість зеленого кольору і з вдячністю за розуміння вислухати запевнення в тому, що тепер дитині значно краще.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Чому виникає?
 • Що робити?
 • Як визначити, що у немовляти розлад стільця?
 • Колір
 • Медичні препарати та народні методи
 • Коли викликати лікаря?

 • Багатодітний класик Лев Толстой добре розумів гостроту проблеми і залишив нам мудрий і зворушливий приклад того, як уважно до неї потрібно ставитися.

  Чому виникає?


  Навіть найкращій молодій мамі важко налагодити годування грудьми. Необхідно спокій і терпіння.


  Швидше за все маляті поки вдається висмоктати тільки «переднє молоко», що містить в основному лактозу, нетерпляча мама змінює груди, і до «заднього», більш жирного молока він дістатись не встигає.


  Вихід очевидний: дайте малюкові ще трохи попрацювати на користь власного здоров'я. Без жирів вуглеводи лактози погано засвоюються.


  Нехай він проводить у кожній грудей не менше двох годин і нормалізується травлення: в материнському молоці є все, щоб налагодити мікрофлору кишечника.


  3-4 місяці молоко формується в основному за рахунок поживних речовин, відкладених за час вагітності.


  Не біда, що лікар забороняє вам багато корисні продукти. Це розумна обережність. Не поповнюйте список дозволеного за власним розумінням. Діарею можуть викликати не тільки капуста, буряк, сливи, кавун або диня.


  Звертайте пильну увагу на те, що приймає і що не приймає організм саме вашого малюка, як змінюється його травлення після збагачення раціону мами кожним новим продуктом. Якщо виникає пронос, безжально прибирайте сумнівну новинку з раціону.


  Порушення травлення повинне нагадати батькам про суворому дотриманні гігієни у всьому будинку:

 • пляшечка з сумішшю повинна бути ретельно простерилизована

 • Категорії