Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Реклама абортів і методів «народної медицини» незабаром можуть бути заборонені

У Держдуму від російського уряду надійшов законопроект, який пропонує заборонити рекламу абортів, а також методи «народної медицини».


На сьогоднішній день вже діє ряд обмежень щодо реклами абортів, і, як кажуть спостерігачі, вжиті заходи дають результати. Кількість подібних оголошень значно скоротилося. Крім того, оголошення про проведення абортів не можна розміщувати як на першій, так і на останній шпальтах друкованих видань. Заборонено також в оголошеннях опускати інформацію про можливе заподіяння серйозної шкоди здоров'ю.


У регіонах подібні антиабортные заходи реалізуються набагато гірше, ніж у Москві та Санкт-Петербурзі. Приміром, у Воркуті реклама, суперечить законодавству, продовжувала публікуватися. За цим фактом у січні було розпочато судовий розгляд. На периферії навіть у поліклініках на стендах розміщують плакати, підтекст яких може схилити до абортів.


Олександр Абдин, керуючий партнер компанії «Евромед», вважає сучасний підхід, реалізований в клініках, досить розумним.


Раніше жінці, яка бажала перервати вагітність, могли провести цю процедуру негайно, в день звернення. Зараз же, з метою виключити прийняття такого рішення під впливом емоційного фактору, всім вагітним обов'язково призначають повторний візит через тиждень. За цей час рішення жінки може змінитися, і вона погодиться стати матір'ю.


Давно ведеться обговорення «народної медицини», коли аборти роблять так звані знахарі. Якщо в двох столицях ситуація в цьому плані не викликає особливого побоювання, то в інших областях є про що задуматися. Підпільні аборти, аборти на дому повинні бути суворо заборонені.


Обговорювалася пропозиція про те, щоб дозволити проведення абортів людям, що мають відповідні дипломи. Однак, всім відомо, як легко можна отримати диплом будь-якого, готового викласти певну суму грошей. Сьогодні дозволи різних «цілителів» видаються місцевими органами влади. Уряд намагається викорінити різні «народні методи», але частина людей продовжує довіряти більше самоучкам, потомственим цілителів і т. д., ніж офіційній медицині.

Інша поправка, яка буде розглянуто Держдумою, стосується аптек

У пояснювальній записці до цієї поправки зазначено, що фармацевтичні компанії повинні діяти у відповідності з обмеженнями, які не дозволили б працівникам аптек лікарям рекомендувати до вживання ліків конкретних виробників. Керуватися при призначенні ліків необхідно сказаним самим пацієнтом, а не керівником-фармацевтом.


Олександр Семенов, який обіймає посаду генерального директора компанії «Перша допомога», схвально ставиться до пропонованих змін, тим більше, що вони давно вже прийняті в цивілізованій Європі. Корупція з боку лікарів неприпустима, і, на думку Семенова, необхідно створити чітку розмежувальну лінію між простим інформуванням про нові лікарські засоби і схилянням до продажу.

Категорії