Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Риб'ячий жир як засіб для підвищення імунітету та профілактики захворювань у дітей

Кожен батько всім серцем бажає здоров'я своїй дитині.


Тому, не дивно, що понад 90% тат і мам в Росії вводять в раціон харчування риб'ячий жир для дітей всіх віків. Навіщо?


Риб'ячий жир є прозорою мутнуватою рідиною, яка володіє характерним специфічним запахом і смаком.


Його отримують з печінки певних риб, а саме представників сімейства тріскових. ...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Чим же корисний?
 • Види ліки
 • Порівняння німецької і фінської
 • Як вибрати?
 • Як приймати?
 • Протипоказання
 • Резюме

 • Як ліки риб'ячий жир був застосований вперше в Норвегії близько 150 років тому. Поступово застосування риб'ячого жиру поширилося по всіх країнах, оскільки стало відомо про його корисні властивості, зміцненні організму, як дітей, так і дорослих.


  Але треба знати, а чим корисний риб'ячий жир. Може вживання цієї добавки до харчування не більш, ніж старі помилки? Дізнаємося, які вітаміни містить риб'ячий жир, корисні властивості риб'ячого жиру і тоді зрозуміємо його користь або шкоду.

  Чим же корисний?


  Потрібен він дітям? Складу риб'ячого жиру включає в себе вітаміни А, D, Е, він є найбагатшим джерелом кальцію, магнію, йоду, марганцю, брому, хлору.


  Також у риб'ячому жирі знаходиться дуже цінний компонент – кислоти омега-3.


  До переваг цього продукту, важливим для розвитку дитини, можна віднести поліпшення обміну речовин (риб'ячий жир омега-3), поліпшення роботи мозку (за допомогою поликислот).


  Ці жирні кислоти не виробляються нашим організмом, але дуже необхідні для його повноцінного розвитку. Кислоти омега-3 сприяють нормальному функціонуванню таких систем організму, як серцево – судинна, нервова, а також покращують роботу мозку.


  Також вони важливі при побудові тканин спинного мозку. Ці властивості особливо важливі для дітей, адже саме зростаючому організму дитини необхідна підтримка для його належного формування і розвитку.


  Тому високий вміст жирних кислот в речовині робить його унікальним продуктом, особливо для організму дітей. Підвищення уважності, моторики, загальнозміцнюючу дію на організм, покращення імунітету (риб'ячий жир вітамін від А до D).


  Прийом риб'ячого жиру дуже важливий в ранньому віці, коли організм дитини з-за слабкого імунітету схильний до різних вірусних інфекцій і запальних захворювань.

  У дитячому саду, в початкових класах школи, тобто в колективі ризик простудних захворювань значно збільшується. Тому відмінною профілактикою і засобом підвищення імунітету риб'ячий жир.


  Особливо актуально вплив вітаміну D в період міжсезоння, коли листопадова брак сонця сильно позначається на активності та імунітет наших дітей.


  Але, який ще важливий вітамін міститься в риб'ячому жирі?


  Крім усього зазначеного, продукт містить компоненти для зміцнення зору (вітаміни групи С), причому навіть у більш засвоєній формі, ніж горезвісні вітаміни з чорничним екстрактом.


  Нервова система дитини відновлюється і зміцнюватися, знижується ризик виникнення ракових захворювань, захворювань статевих органів (все це за рахунок багатства риб'ячого жиру вітамінами групи Е).


  Існують дані про зниження відсотка безпліддя у дівчаток після курсу риб'ячого жиру (до 70%). Дослідження фахівців у галузі медицини, у дітей, які навчаються в молодших класах, особливо у хлопчиків, при нестачі в організмі омега-3 з'являються порушення сну, дратівливість.


  Також у поведінці дітей простежуються агресивність і занепокоєння. Часто з'являються проблеми в школі і навчанні. Риб'ячий жир впливає на збільшення вироблення організмом серотоніну – гормону, який підвищує у людини настрій. Тому прийом риб'ячого жиру є ефективним засобом боротьби з підлітковою депресією.


  Комплекс речовин, що містяться в риб'ячому жирі, впливають на зниження рівня холестерину, що дозволяє боротися з ожирінням у дітей в комплексі з фізичними навантаженнями.


  Риб'ячий жир дуже корисно давати дітям після проведення операції, за наявності ран, інших пошкоджень шкірних покривів, так як він сприяє загоєнню ран.

  Дітям, які хворі гемофобией, анемією, препарат часто призначають як ліки, що допомагає лікувати ці захворювання.


  Новонародженим показано споживання риб'ячого жиру у разі якщо вони не отримують материнського молока, а вигодовуються штучними сумішами. Тільки з молоком матері дитина отримує всю необхідну йому норму кислот омега-3.


  Однак самостійно призначати цей препарат новонародженому категорично забороняється.


  Тільки лікар може призначити маленькій дитині риб'ячий жир і вказати необхідну дозу.


  Зазвичай лікарем риб'ячий жир рекомендується приймати малюкові з місячного віку в певних дозах.


  Вітамін групи D, як ніхто інший контролює кругообіг важливих мікроелементів кальцію і фосфору в організмі (ті самі «чарівні палички» — основа кісток і нігтів). Тому, страшне слово — Рахіт, лікарі застосовують до діток, які не отримують регулярну дозу риб'ячого жиру.


  Входить до складу продукту антиоксидант дозволяє не тільки знизити ризик ферментативних захворювань, але і сприяє загальному відновленню організму дитини після сезонних інфекцій.


  Як вже стало зрозуміло складу риб'ячого жиру не постійний, але завжди містить важливі і корисні поликислоты, вітаміни, вуглеводні.

  Для докази користі риб'ячого жиру англійський професор, вчений Роберт Вілсон провів експеримент. В експерименті брали участь багато дітей з різними рівнями розвитку. Всі діти приймали протягом шести тижнів риб'ячий жир, після чого були опитані їх батьки. Результати цього експерименту були вражаючими:

 • значно зменшилася прояв Синдрому Дефіциту Уваги, а також знизилася гіперактивність

 • Категорії