Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Ринофлуимуцил для дітей— огляд ефективності та інструкція по застосуванню

Застуда у дітей зустрічається регулярно. При цьому виникає нагальна проблема — як швидше впоратися з нежиттю. Боротися з виділеннями з носа потрібно, оскільки вони можуть провокувати розвиток гаймориту і навіть менінгіту. Розглянемо використання препарату Ринофлуимуцил для лікування нежиті у дітей. Ліки знімає набряк, сприяє виведенню слизу, розріджує її, а також надає протизапальний ефект.


Дія Ринофлуимуцила направлена на виведення та розрідження скупчилася слизу.

Як діє засіб

У складі Ринофлуимуцила два активних компоненти — ацетилцистеїн і туаминогептан. Перший інгредієнт сприяє очищенню носових ходів від слизу і виділень, так як розріджує його і полегшує виведення назовні. Туаминогептан — це пресорний амін (органічна речовина, похідна аміаку), його основний вплив полягає у звуженні судин носової порожнини. Це призводить до зменшення секреторної активності залоз, уражених вірусами або бактеріями.


Обидва компоненти взаємно посилюють активність один одного. В результаті комплексного місцевого впливу на порожнину носа препарат надає наступні ефекти:

  • полегшує носове дихання

  • Категорії