Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Рицинова олія при вагітності рекомендується тільки зовнішньо!

У житті кожної жінки вагітність є одним з найбільш важливих етапів.


І в цей час потрібно думати про майбутню дитину і його здоров'я, тому питань про продукти та препарати, які вживаються та приймаються під час вагітності, потрібно приділяти якомога більше уваги.


Завдяки корисним властивостям, рицинова олія, незважаючи на величезну кількість сучасних препаратів, не втрачає своєї популярності. Так як рицинова олія впливає на майбутніх мам?...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Загальні відомості
 • Застосування касторки при вагітності
 • Способи вживання
 • Запобіжні заходи
 • Загальні відомості


  Касторове масло виробляють з насіння рицини, динамічного рослини. У складі більшої частини масла містяться гліцериди, саме тому воно має таку тягучу і в'язку консистенцію.


  У складі касторової олії є рицинолеиновая кислота, тому воно відрізняється корисними лікувальними косметичними властивостями.

  Відмінна риса касторової олії – його специфічний смак. На самому початку масло здається м'яким і нейтральним, однак потім воно може викликати блювотний рефлекс.


  Рицинова олія багата на лікувальні властивості. Під час нанесення воно здатне чудово вбирається, при цьому воно не висихає і не залишає плівку.


  Такий засіб найчастіше використовують під час запорів як ефективне проносне. Крім того, масло часто використовують при різних отруєннях.


  Рицинова олія може підвищити імунітет, зняти запалення, пом'якшити шкіру і слизові оболонки, а також зняти спазми і зменшити больові відчуття.


  Рицина часто використовується для схуднення, так як її вживання всередину здатне очистити кишечник від шлаків. До того ж, вона виводить токсини з організму, покращуючи самопочуття людини.


  Характеристики касторової олії можуть бути різними в залежності від того, як воно було отримано.


  Широкий спектр корисних властивостей можна знайти у того касторової олії, яке було отримано з допомогою холодного віджиму насіння рицини.


  Якщо був використаний гарячий віджимання або якщо була використана екстракція рослини з розчинниками, то ефективність масла буде набагато гірше.

  Застосування касторки при вагітності


  Рицина часто використовується в якості зовнішнього застосування для зміцнення волосся, а також з метою поліпшення стану брів і вій.

  Давно відомо, що для того щоб вії росли краще, щоб вони стали густішими і довшими, необхідно нанести на них такий засіб з допомогою щіточки і залишити так на ніч. Таким же чином касторове масло наносять і на брови.


  Так як під час вагітності організм жінки перебудовується, а імунітет стає слабкішим, дуже багато майбутні мами страждають із-за того, що стан волосся стає гірше – їх зростання стає повільніше, вони випадають, стають сухими і сильно ламаються.


  У цьому випадку застосування касторки – відмінний спосіб поліпшити стан волосся. Для цього масло просто втирається в шкіру голови за допомогою легких масажних рухів.


  Можна також приготувати спеціальні маски, засновані на касторовій олії, але у такому разі варто переконатися в тому, що інші її компоненти не принесуть ніякої шкоди майбутній дитині.


  Під час очікування дитини рицинова олія стає чудовим косметичним засобом, так як воно здатне робити шкіру м'якше, плекати її, відбілювати, а також робити зморшки менш помітними.


  Таким чином, касторку можна сміливо використовувати при надмірній сухості шкіри.


  Часто рицинову олію використовують для боротьби з мозолями і натоптишів. Для цього протягом місяця потрібно масажувати ступні з касторовою олією. Такий метод також зніме втому в ногах і поліпшить стан шкіри.


  Ще одна корисна властивість касторки – здатність заспокоювати роздратування і знімати свербіж, тому його варто використовувати, щоб позбутися від расчесов і алергічних реакцій.


  Раніше касторове масло часто використовували з метою прискорення процесу дозрівання шийки матки і наближення пологів. Проте в даний час відкрили новий клас ліків, тому з цією метою ефективніше використовувати фармацевтичні препарати.


  Незважаючи на те, що рицина є відмінним засобом для позбавлення від запорів, використовувати її під час вагітності вкрай не рекомендується.

  Звичайно, вона робить краще прохідність кишечника, однак вона здатна викликати скорочення матки. Таким чином, використання касторової олії всередину може стати причиною переривання небажаної вагітності.

  Способи вживання


  Чи можна пити рицинова олія при вагітності? Не рекомендується приймати касторку всередину, її можна використовувати як зовнішній засіб.


  Якщо є високий ризик появи алергічних реакцій, то не варто застосовувати масло в чистому вигляді, його можна додати в крем.

  Запобіжні заходи


  Так як організм жінки під час очікування дитини схильний до алергічних реакцій, перед використанням касторової олії рекомендується протестувати його, завдавши на зап'ясті.


  Якщо ніякої реакції через 6-12 годин не з'явилося, масло можна сміливо використовувати.


  Таким чином, вагітним жінкам касторове масло рекомендується тільки для зовнішнього застосування. Воно може стати відмінним косметичним засобом для шкіри і волосся.


  Застосовувати його всередину не можна із-за ризику переривання вагітності.

  Категорії