Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Робимо масаж немовляті — основні прийоми, правила, рекомендації

Перші місяці життя наших малюків — це особливо важливі моменти для кожного з батьків. Протягом цього періоду відбувається безліч змін, як в фізичному, так і в емоційному плані. Ми любимо наших крихт, вони нас, проводимо з ними все свій час, невтомно піклуватися про їх здоров'я. Саме це є основним аспектом, від якого залежить загальний стан немовлят, і в його зміст входить не тільки здатність обмежувати дитину від вірусів і різних хвороб, але і підтримання його м'язової системи в нормі.

Секрет здоров'я малюка — щоденна всебічна турбота батьків про нього.

У чому користь масажу для малюків?

Переступаючи двомісячний кордон, дитина починає гостро потребувати роботи зміцнення м'язів, які потрібно готувати до «руховим подвигів» вже з перших днів. Найбільш ефективним засобом у всі часи є масаж, він завдяки комплексному впливу на весь організм, позбавляє його від напруження, розслаблює і в цілому допомагає протидіяти багатьом негативним явищам.


— Розслабляюся по повній!
 • Масаж для грудничка в 3 місяці в першу чергу це своєрідна боротьба з так званим періодом фізіологічного гіпертонусу. Адже, всі 9 місяців, будучи пузожителем, наш малюк проводив весь свій час всередині нас практично в бездіяльності, де його м'язи перебували в сильному напруженні. Але тепер зовнішня середовище змушує пробуджувати в ньому рухову активність, яка з особливим працею відповідає взаємністю. Тому без допомоги масажної гімнастики тут не обійтися, його прийоми допоможуть позбутися від виниклого напруги м'язової системи у дитини (зняття тонусу), сприяти нормальному розвитку всієї системи групи м'язів і моторики.
 • Стимулюємо дитину до більш активного способу життя.
 • Всі молоді мами ще в пологовому будинку попереджаються педіатрами про можливе неспокої малюків з боку травлення, зокрема це коліки. Даний симптом є також фізіологічним станом адаптації шлунково-кишкового тракту до нової їжі (материнське молоко або суміш). Регулярний і поступовий масаж області живота допоможе зняти больові відчуття і послабити коліки. Зазначу, що нехитрі маніпуляції також благотворно перешкоджають появі пупкової грижі.
 • Кольки швидко відійдуть на другий план.
 • Примхлива і збуджений стан є, як правило, характерним станом для кожного малюка, яке турбує і лякає багатьох мам. Незважаючи на те, що ситуація начебто відноситься до розряду звичайних, варто вдатися до допомоги розслабляючого легкого масажу. Саме ласкаві дотики маминих рук володіють цілющою дією, які не тільки можуть заспокоїти, але і приспати дитину.
 • Загальні рекомендації проведення масажу для немовлят


  Загальний масаж багато фахівці призначають у віці 2 місяців. Оскільки саме другий місяць життя дитини вимагає додаткової сторонньої допомоги для повноцінного розвитку, особливо рухової системи.


  Повний курс зробить благотворний вплив на загальний стан організму.

  Зазначу відразу, що призначення спеціального курсу масажу може бути лише за особливими показаннями педіатра або іншого дитячого спеціаліста (невролог, ортопед). Не слід піддаватися сучасного стереотипу, який диктує практику виклику приватного масажиста додому. По-перше, це недешеве задоволення, яке не гарантує приходу висококласного фахівця

  Категорії