Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Робимо УЗД серця дитині — швидко, безболісно і без несподіванок

Серце й мозок — найголовніші органи в тілі людини. Від роботи серця і підкоряється безпосередньо йому кровоносної системи залежить повноцінне функціонування інших органів і їх складових. Тому сердечне здоров'я дуже потрібно і важливо підтримувати на максимально можливо високому рівні.


УЗД серця дозволяє на ранніх стадіях запобігти появі серйозних захворювань.

Чи можна дізнатися про існування проблем з серцем ще в ранньому дитячому віці і постаратися усунути або запобігти їх розвиток? Так. Різні відхилення від норми можна виявити на процедурі УЗД серця.


Що це за дослідження, які нюанси є в його проведенні, чи є протипоказання? Ці питання — найбільш хвилюючі для більшості батьків.

Ступінь безпеки процедури і її плановість

УЗД серця — друге назва — ехокардіографія (ЕХО-КГ) — безболісний метод обстеження структурного і функціонального стану органу апаратом, що генерує ультразвукові хвилі.


Сама процедура абсолютно безболісна і навіть приємна.

Протипоказань ЕХО КГ не має, оскільки ультразвук не представляє якої-небудь небезпеки для людини, навіть для самого маленького. Зробити УЗД серця дитини, при необхідності, можна навіть в самий перший день його життя. Якщо це планове дослідження, то його зазвичай проводять у місячному та однорічному віці карапуза. Показаннями до планового УЗД є різні інфекційні хвороби, перенесені під час вагітності мамою (особливо краснуха), і вади розвитку органів (особливо серця), виявлені у родичів.

Коли лікар може направити дитину на УЗД серця

Симптоми і ознаки, що вказують на проблеми в роботі або анатомічну будову серця, різноманітні. Безумовні показання до проведення процедури УЗД серця — це:

  • відключення свідомості у малюка (непритомність)

  • Категорії