Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Робити щеплення від коклюшу під час вагітності не небезпечно!

Вагітні не дарма вважаються самої недовірливою категорією пацієнтів, і це зрозуміло – будь-які медичні маніпуляції повинні мати під собою серйозне підґрунтя.


Щеплення відносяться до заходів профілактики небезпечних захворювань, під час вагітності вони зазвичай не робляться.


Але вакцинація проти кашлюку Tdap запропонована жінкам в положенні – так стверджують вчені. Останні дослідження продемонстрували повну безпеку вакцини як для самої жінки, так і для плоду....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Чим небезпечний коклюш
 • Кому не можна робити вакцину проти кашлюку
 • Вакцинація і вагітність

 • Обґрунтуванням важливості проведення вакцини є той факт, що коклюш надзвичайно небезпечний для немовляти, і вчасно організована профілактика допоможе максимально знизити ризики захворювання для малюка.


  Щоб у майбутніх мам не було хвилювань відносності нешкідливості вакцинації, дослідники з Міннеаполіса зіставили дані про більш ніж ста двадцяти жителька Каліфорнії, які народили живого малюка в майже трирічний період – з 1 січня 2010 року по 15 листопада 2012.


  У 21% учасниць дослідження відзначена вакцинація Tdap в третьому триместрі. Результати цього спостереження показали, що у жінок, щеплених від коклюшу під час вагітності, не виникло більшого ризику появи гестозу, патологічного росту і розвитку малюка, передчасних пологів, а також народження дитини з низькою масою тіла.


  Тобто сама вакцина абсолютно не впливає на перебіг вагітності.

  Чим небезпечний коклюш


  Коклюш – респіраторне захворювання, заразне, головним симптомом якого є сильний кашель. Кашель неможливо контролювати, напади можуть бути довгими, а видимих причин не виявляється.


  Кашлюк особливо небезпечний для немовлят. Ускладнення хвороби можуть призвести до серйозних наслідків, аж до загибелі, але перше щеплення проти кашлюку дитина отримує лише у віці до двох місяців.


  Тобто немовля, ще не прищепився, знаходиться під загрозою зараження небезпечним захворюванням.


  Які перші ознаки завмерлої вагітності? Ми розповімо!


  На якому терміні можна визначити позаматкову вагітність? Читайте в цій статті.


  Про те, чи можна і як кинути палити під час вагітності, /mozno-li/obraz-zhizni/brosit-kurit.html розповість ця стаття.


  Саме внаслідок такого ризику вчені прийшли до висновку про необхідність вакцинації вагітних у третьому триместрі. Зазвичай вакцину проти кашлюку майбутня мама робить у період з 27 по 36 тиждень.


  В крові жінки після щеплення утворюються антитіла до введеного патогену, вони через плаценту доставляються малюкові і служать надійними захисниками від інфекції.

  Кому не можна робити вакцину проти кашлюку


  У будь-якому випадку, майбутня мама не буде робити вакцину самостійно. Направить її на щеплення терапевт жіночої консультації, який буде знати максимум інформації про здоров'я жінки.


  Протипоказанням до вакцини може бути ильная алергія (екзема) у самої вагітної або близьких родичів, особлива (негативна) реакція в сімейної історії на вакцину.

  Вивчаються всі дані вагітної, і тільки переконавшись у відсутності протипоказань, лікар направляє майбутню маму вакцинуватися.

  Вакцинація і вагітність


  Вагітність є протипоказанням до введення вірусних вакцин. Вважається, що існує ризик передачі інфекції дитині, хоч і дуже низький.


  Їли екстрена профілактика інфекційного захворювання необхідна, вводяться готові антитіла.


  До інактивованих вакцин лікарі не настільки категоричні. У будь-якому випадку, без лікарського рішення не обійтися, сама вагітна не повинна вакцинуватися, наприклад, проти грипу, не повідомивши доктора про своє становище.

  Категорії