Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Родини Росії, які купили на маткапитал квартиру, зможуть брати участь в ФЦП «Житло»

Сім'я, реализовавшее своє право на придбання житла за рахунок материнського капіталу, може брати участь у Російської Федеральної Цільової програмі «Житло» за поліпшення своїх житлових умов.


Дане рішення обґрунтовано Конституційним судом Російської Федерації, КС Росії обґрунтував своє рішення тим, що материнський капітал одержуваний молодими сім'ями є стимулюючим елементом для поліпшення демографічної ситуації в державі....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ


Це абсолютно інша програма щодо соціального захисту сім'ї та дитинства країни.

Цільова програма «Житло» дозволяє купувати житло економ класу не тільки сім'ям, де народилася друга дитина, а так само бюджетникам, молодим вченим, лікарям, вчителям та іншим подібним категоріям населення країни.


КС РФ повідомив 8 липня 2014 року про те, що капітал, який надається при народженні другої дитини, не є соціальною виплатою з обов'язковим придбанням житла, його дозволяється використовувати на розсуд сім'ї отримала ці кошти.


Освіта, лікування або накопичувальний пенсійний фонд матері яка народила другого малюка і придбання квартири, ось не весь перелік, на що можна витратити материнський капітал.


Багато регіонів Росії стали вносити зміни в закон на застосування мат капіталу, так найбільше всі сім'ї хвилюю умови, в яких вони проживають.


Як давати Креон дитині.


Як проявляється вітрянка у дитини.


Діатез у грудних дітей


Камчатка і Тула дозволили витратити маткапитал на покупку машини, Рязань на проведення всіх комунікацій у дім, Нижній Новгород і Володимир на проведення газу.


КС РФ пояснив, що питання і його рішення виникло після звернення в суд молодої мами, яка позбулася місця у черзі з поліпшення житлових умов за програмою ФЦП «Житло», так як вже використала материнський капітал.


Молода сім'я, народивши другу дитину і проживала в квартирі, де тісно вдвох, вирішила її продати придбати в новобудові 3 кімнатну і погасити різницю в грошових коштах за рахунок субсидії видається за програмою «Житло», але їм відмовили, пославшись на використання маткапитала.


Шлях до вирішення по поверненню в чергу в програму ФЦП «Житло» був довгим.

На місцевому рівні та обласному просительнице було відмовлено, сім'я вже втратила надію на вирішення проблеми, і тільки КС РФ допоміг, проживає в Архангельській області, мамі двох дітей повернути своє конституційне право на поліпшення житлових умов на рівних умовах з усіма громадянами Російської держави.


Лікування застуди у дітей народними засобами.


Правильна дієта при дисбактеріозі у дитини.


Нервовий тик у дітей


Маткапитал отриманий та використаний не позбавляє його сім'ї права на отримання субсидії на поліпшення житлових умов, завдяки цій програмі «Житло» 2010 - 2015 роки, багато сімей вже отримали свої упорядковані квартири, земельні ділянки.


В рамках програми передбачається використовувати 620,69 млрд рублів з усіх джерел фінансування РФ і регіонів, які реалізують мрію багатьох тисяч росіян на окреме житло.


Сім'ї, котрі материнський капітал і стояли в черзі на поліпшення житлових умов відмова адміністрації в реалізації їх прав на підставі КС РФ не загрожує.


Кожна сім'я може на свій розсуд використовувати материнський капітал і чекати черги на отримання субсидії за програмою ФЦП «Житло».


Використання материнського капіталу не позбавляє права на участь ФЦП «Житло», так як маткапитал спрямований на рішення зовсім іншої проблеми країни – демографічної, а Програма «Житло» на отримання окремого житла.

Останні новини про програму Материнський капітал у 2014 році: відео

Фінансовий омбудсмен і екс-депутат Державної Думи РФ Павло Медведєв розповідає про долю материнського капіталу в Росії:

Категорії