Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Російських дітей будуть лікувати за кордоном безкоштовно

З 2 червня поточного року у російських дітей з'явиться можливість отримати медичну допомогу в кращих іноземних клініках за державний рахунок.


Але лише в тому випадку, якщо російська медицина виявиться безсилою.


Тобто, це можливо в деяких складних випадках, і якщо лікарі з клініки федерального рівня дадуть відповідний висновок.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Згідно з офіційною статистикою Моз РФ, існує ряд захворювань, при яких вітчизняні фахівці не можуть надати адекватну допомогу маленьким пацієнтам.


Це деякі генетичні захворювання, вроджені вади розвитку, трансплантації органів (вона заборонена в Росії), складні форми імунодефіциту і деякі інші.

Направлення дитини на лікування в іноземну клініку буде відбуватися наступним чином: російське медзаклад самого високого рівня має засвідчити, що немає способу врятувати дитину іншими доступними засобами.


Після чого Моз укладає договір з зарубіжної клінікою, яка має необхідної методикою лікування. Протягом наступного місяця дитина виїжджає на лікування.


Порядок оплати такого лікування передбачається наступний: за звичайною системою проводиться тендер, в результаті якого вибирається приймаюча клініка.


На її рахунок перекладається аванс, а потім оплата проводиться згідно лікувального плану.


Як правильно застосовувати дитячі свічки генферон


Кон'юнктивіт у дітей. Лікування в домашніх умовах.


Симптоми прорізування зубів у дітей


Залишки коштів повертаються на рахунки Моз, щоб потім бути спрямованими на лікування інших діток.


Подібна практика, не підкріплена законодавчо, існувала в нашій країні вже більше п'яти років.


З 2012 року щорічно виділяються на 177 млн. крб. для фінансування виїзду на лікування маленьких пацієнтів. У 2014 2015 роках на ці цілі має бути витрачено 350 млн. руб.

Раніше основне фінансове навантаження у випадку виїзду дитини на закордонне лікування лягала на його рідних і благодійні фонди, які збирають пожертви на ці цілі.


Не раз в пресі розгорталася дискусія з приводу доцільності направлення дітей на лікування за кордон.


Наприклад, в лютому 2014 року головний дитячий онколог країни Ст. Поляків, заявив, що благодійні фонди, мовляв, посилаючи дітей на лікування, дискредитують дитячу онкологію і російську медицину в цілому.


Ст. Поляків сказав, що гроші збираються і діти відправляються на лікування іноді свідомо безнадійних випадках.


Він назвав це спекуляцією і закликав суворо контролювати лікарів, які дають ув'язнення для виїзду.


Ефективне лікування нежиті у дітей.


Чи можна давати нурофен дітям.


Норма гемоглобіну у дітей


Ці висловлювання були тут же розкритиковані громадськими активістами.


Відома російська актриса і благодійник Ч. Хаматова, співзасновник фонду «Подаруй Життя» заявила, що лікування онкохворих дітей за кордоном часто є єдиним способом їх порятунку, а не спекуляціями.


Також вона нагадала, що фінансування програм виїзду становить всього 9% від загальної суми, що збирається їх фондом.


Решта грошей йдуть на закупівлю ліків, обладнання, донорів кісткового мозку та ін.


Суспільна дискусія на цю тему триває і зараз.


1 червня, у День Захисту Дітей, віце-прем'єр уряду О. Голодець з приводу нових правил фінансування закордонного лікування дітей заявила, що уряд не збирається заохочувати масовий виїзд маленьких пацієнтів іноземні клініки.


Під час брифінгу після відкриття дитячого хірургічного педіатричного комплексу у Москві вона сказала, що практично все, в тому числі і високотехнологічну медичну допомогу російські діти можуть отримати в нашій країні, і закликала до більш жорсткого контролю над благодійними організаціями та лікарями, що оформляють виїзд дітей.


З одного боку, російські чиновники від медицини визнали, що в ряді випадків вітчизняна медицина не може допомогти дітям.


І не тільки визнали, але і реалізували систему фінансування допомоги у подібних випадках.


А з іншого боку, вони ж продовжують наполягати на тому, щоб громадяни Росії лікувалися виключно вдома, навіть коли для цього немає можливостей.

Медична страховка перед виїздом за кордон: відео

Як і яку страховку взяти з собою в поїздку розповідає адвокат Д. Колєнков:

Категорії